Žiemos nerasta: bus vėsiau, bet tikrai nešalta (0)

Publikuota: 2019-12-19 Kategorija: Orai
Žiemos nerasta: bus vėsiau, bet tikrai nešalta
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio bažnyčia

Šiandien Lietuvos orus perims valdyti aukštesnio slėgio laukas.

Pirmoje dienos pusėje dar bus gana debesuota, šiaurės rytiniuose rajonuose tarpais truputį palynos. Vakarų vėjas iš ryto taip pat bus smarkokas, ypač šiaurės rytinėje šalies pusėje bei pajūryje.

Įdienojus orai sparčiai gerės: lietaus tikimybė mažės, daugės saulės, o vėjas rims ir pamažu kryps į pietvakarius, pietus, o dienos pabaigoje jau pūs iš pietryčių.

Aukščiausia temperatūra šiandien sieks nuo 3–5 laipsnių šilumos šiaurės rytuose iki 6–8 laipsnių pietvakariniuose šalies rajonuose.

Penktadienio naktį orų sąlygos keisis mažai. Žymesnių kritulių nenumatoma, tik vietomis nusidrieks rūkas. Pašalus formuosis plikledis, tikėtina ir silpna lijundra. Silpnas vėjas pūs iš pietų, pietryčių. Didesnėje respublikos dalyje temperatūra kris iki 0–3 laipsnių šalčio, o vakariniuose rajonuose išliks silpnai teigiama.

Penktadienio dieną slėgis kris, stiprės pietryčių vėjas, daugės debesų, bet gausesnio lietaus dar neprognozuojama. Oras dieną turėtų sušilti iki 2–7 laipsnių šilumos.

Šeštadienį lietaus tikimybė jau didesnė. Vėjas tebepūs iš pietryčių, vidutinio stiprumo. Temperatūra naktį bus apie 0–5, dieną apie 3–7 laipsnius šilumos.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą