Grįžta liūtys ir stiprus vėjas (0)

Publikuota: 2019-07-16 Kategorija: Orai
Grįžta liūtys ir stiprus vėjas
Rokiškio Sirena nuotr. /

Įsigalėjęs vėsus ir drėgnas šiaurės vakarų oro srautas neleidžia įsitvirtinti šiltesniems, vidurvasariui būdingiems orams. Tegalima pasidžiaugti tik trumpais malonesnių orų tarpsniais.

Antradienio dieną į Lietuvą vėl atkeliaus nauja gana intensyvaus lietaus porcija. Lietaus banga su trankiomis perkūnijomis nuo vakarinių šalies rajonų gana greitai slinks rytų kryptimi ir popiete bei vakare apims jau ir rytinę šalies pusę. Vietomis kils smarkios liūtys. Besiskverbiant vėsesniam orui Vidurio bei Rytų Lietuvoje antroje dienos pusėje kai kur gali iškristi kruša, kils stiprūs škvalinio vėjo gūsiai.

Rytinėje šalies pusėje, priešpiet pūs pietinių krypčių vėjas, temperatūra dar spės pakilti iki 20-23 laipsnių, tačiau Vakarų Lietuvoje jau pirmoje dienos pusėje vėjas pasisuks iš šiaurės vakarų, ir šilumos bus menkai, vos 15-19 laipsnių.

Trečiadienį bus bene vėsiausia ir niūriausia savaitės diena šalyje. Dažnai nulis trumpi lietūs, vietomis nugriaudės perkūnija, pro debesis tik trumpam pažvelgs saulė. Temperatūra naktį numatoma nuo 8 iki 13 laipsnių, dieną bus nuo 17 iki 20 laipsnių šilumos. Pūs vidutinio stiprumo vakarų, šiaurės vakarų vėjas.

Ketvirtadienį trumpas lietus vis dar daug kur vilgys žemę, tačiau temperatūra dieną jau kils aukščiau, iki 20-23 laipsnių šilumos.

Penktadienį lietaus debesys pamažu trauksis, tad skėčio gali prireikti jau tik kai kur. Temperatūra stiebsis aukščiau, dažniau palepins saulė. Naktį vyraus 10–16 laipsnių šiluma. Dieną Vilniuje ir Kaune oras šils iki 23, Panevėžyje iki 22 laipsnių. Šiauliuose bus apie 21, Klaipėdoje apie 20 laipsnių šilumos.


Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video