Pertvarkomas Nacionalinis kraujo centras, atsisakoma dalies etatų (0)

Publikuota: 2020-11-13 Kategorija: Lietuva
Pertvarkomas Nacionalinis kraujo centras, atsisakoma dalies etatų
Rokiškio Sirena nuotr. / Nacionalinis kraujo centras pranešė apie pradedamą pertvarką – planuojama Klaipėdos ir Panevėžio filialus pertvarkyti į skyrius, atsisakyti 15 pareigybių.

Sveikatos apsaugos ministerijai pavaldus Nacionalinis kraujo centras pranešė apie pradedamą pertvarką – planuojama Klaipėdos ir Panevėžio filialus pertvarkyti į skyrius, atsisakyti 15 pareigybių.

Pasak centro, taip siekiama racionaliau valdyti regioninių kraujo centrų veiklą, optimizuoti perteklines funkcijas ir „išgryninti veiklą, reaguojant į šiandienines realijas“.

„Tai leis ne tik sutaupyti lėšų, bet ir pritraukti daugiau kvalifikuotų profesionalų dirbti į NKC ir jo padalinius, nes sutaupytas lėšas bus galima skirti darbo užmokesčiui didinti, įstaigos veiklai gerinti“, – sakoma centro pranešime.

NKC direktoriaus Daumanto Gutausko teigimu, įstaigos reforma bus užbaigta iki kitų metų vasario pradžios, jis tikisi, kad pertvarka leis centrui dirbti sklandžiau ir efektyviau.

Anot jo, atsisakius 15 perteklinių pareigybių, numatoma sutaupyti daugiau nei 320 tūkst. eurų per metus, šiuos pinigus planuojama nukreipti darbuotojų atlyginimams.

Pabrėžiama, kad kraujo donorai pokyčių dėl to nepajus, jie ir toliau bus priimami visuose padaliniuose įprastomis valandomis.

„NKC patikina, kad pakeitus filialų juridinį statusą stacionarūs punktai, įsikūrę Klaipėdoje (Naikupės g. 28) bei Panevėžyje (Nemuno g. 75) ir toliau tęs savo darbą, tad kraujo donorai nepajus jokių pokyčių, kurie galėtų daryti įtaką kraujo davimui šiuose padaliniuose“, – sakoma pranešime.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video