„Zumba by Timeless“ komandoje – Rokiškietė Inga Pilipavičiūtė – Baltrūnė (3)

Publikuota: 2017-08-02 Kategorija: Laisvalaikis
„Zumba by Timeless“ komandoje – Rokiškietė Inga Pilipavičiūtė – Baltrūnė
Asmeninio archyvo nuotr. / Iš kairės: Irina Girman – Šlimienė, SauliusSkambinas ir Inga Pilipavičiūtė – Baltrūnė

Visai neseniai susibūrė zumba komanda, kurios pavadinimas „Zumba by Timeless“. Jos iniciatoriai – žavinga trijulė iš skirtingų Lietuvos kampelių: profesionalus šokėjas Saulius Skambinas (Kaunas), zumba instruktorė Inga Pilipavičiūtė – Baltrūnė (Rokiškis) ir Irina Girman – Šlimienė (Palanga).

Atstumas – ne kliūtis

Naujoji komanda susibūrė visos trijulės iniciatyva. „Saulių Skambiną kviesdavome atvykti į šventes, kurių metu dar labiau susibendravome, todėl kartu su Irina nusprendėme pakviestį jį į mūsų zumbos šeimyną“, - kalbėjo I. Pilipavičiūtė – Baltrūnė. Į profesionalių šokių pasaulį S. Skambinas nebegrįš, bet zumba – visai kitoks žanras, kuriame yra Lotynų Amerikos elementų, nestokojama energijos, charizmos, o tai – „veža“.

Šiuo metu trijulė kuria šokių klipus, gauna pakvietimų atvykti į renginius. Atstumas nemenkas, todėl jie bendrauja nuotoliniu būdu, o susitinka kartą per savaitę. „Namuose išmokstame choreografiją, o susitikę gvildename savo naująjį projektą, užtvirtiname tai, ką padarėme, aptariame scenografiją“, - kalbėjo I. Pilipavičiūtė – Baltrūnė.

Darbą pavertė malonumu

Šiuo metu I. Pilipavičiūtė – Baltrūnė atostogauja, bet važiuoja į vaikų stovyklas, užsakomuosius renginius. „Projektas daug laiko neatima, nuovargio nejaučiu. Rugsėjo mėnesį bus sunkiau, nes grįšiu į senąsias vėžes. Dėl to nesijaudinu, nes tai, ką darau – ne darbas, o malonumas“, - kalbėjo zumba instruktorė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video