Vykdoma atranka į Erasmus + mokymus Rumunijoje (2)

Publikuota: 2020-03-09 Kategorija: Laisvalaikis
Vykdoma atranka į Erasmus + mokymus Rumunijoje
Organizatorių nuotr. / Vykdoma atranka į Erasmus + mokymus Rumunijoje

Erasmus+ yra Europos Sąjungos rėmimo programa, suteikianti mokymosi ir tobulėjimo galimybių įvairaus amžiaus, statuso, profesijų asmenims bei galimybę įvairioms organizacijoms, įstaigoms, institucijoms įgyvendinti programos kriterijus atitinkančius projektus.

ES finansuojamų jaunimo mainų programos "Interculturality and Religious Tolerance" atranką Lietuvoje organizuoja ir vykdo viešoji įstaiga "Sportuokime kartu".

Š. m. liepos 6 – 15 dienomis atrinkti dalyviai turės galimybę vykti į kurortinį miestelį prie Juodosios jūros 2 Mai ir analizuoti tarpkultūrinės ir religinės netolerancijos sporte daromą žalą. Erasmus + mainų metu bus ieškoma būdų kaip sumažinti šių problemų mastą.

Erasmus + mainų metu bus nagrinėjamos sporto varžybų ir renginių metu tarpkultūrinės ir religinės netolerancijos keliamos problemos,. Projekto metu savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis 40 jaunuolių iš 4 šalių: Lietuvos, Rumunijos, Turkijos ir Italijos (Apulia regionas).

Eramus + mainų programos metu dalyviai įgis šias kompetencijas:

- gebės skirti kultūrinius ir religinius skirtumus;

- gebės rasti 3 skirtingų religijų panašumus;

- gebės nustatyti pagrindinius skirtingų religijų skirtumus, kurie istoriškai kito;

- gebės teigiamai vertinti kitataučius ir kitarasius atsižvelgiant į didelius bendrus panašumus;

- išsiugdys bendratautiškumo jausmą, kuris padės tapti geresniais pasaulio piliečiais.

 

ES finansuojamų jaunimo mainų programos "Interculturality and Religious Tolerance" atrankos Lietuvoje vykdytojai VšĮ „Sportuokime kartu“ kviečia visus 18 – 30 metų jaunuolius drąsiai pildyti atrankos formą.

Šiuose jaunimo mokymuose gali dalyvauti net dešimt 18-30 metų amžiaus jaunuolių, todėl Jūsų galimybės sudalyvauti mokymuose Rumunijoje yra didelės – kokybiškai ir motyvuotai užpildyta anketa šias galimybes dar labiau padidins. Atranka vykdoma iki š.m. kovo 18 dienos.

Registracijos forma: https://t2m.io/dN5CHjSB

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video