Vėlimo menas bibliotekoje (0)

Publikuota: 2019-04-01 Kategorija: Laisvalaikis
Vėlimo menas bibliotekoje
Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos nuotr. / Akimirka iš vilnos vėlimo užsiėmimo

Netikėtai užsimezgusi draugystė su mokytojomis, tautodailininkėmis ir vilnos vėlėjomis – Jūrate Deksniene ir Miglanda Aleksiejiene paskatino ieškoti įvairių temų susitikimams ir bendrai veiklai bibliotekoje.

Po suorganizuotos Rokiškio J. Keliuočio VB Rokiškio miesto filiale veltų darbų parodos, sulaukta didžiulio susidomėjimo - atsirado norinčių žmonių susipažinti su vėlimo paslaptimis. Virš 15 bibliotekos lankytojų entuziasčių noriai ir su užsidegimu būrėsi į bendraminčių būrelį ir atradusios širdžiai mielą užsiėmimą, ėmėsi naujos ir dar nepatirtos veiklos.

Tautodailininkių supažindintos su vėlimo subtilybėmis bei gudrybėmis, dalyvės ėmėsi pirmojo ir gražiausio darbelio. Pora valandų kruopštaus darbo ir šilto tarpusavio bendravimo davė gražų rezultatą - kiekviena dalyvė išsinešė savo rankomis "išglostytą" angeliuką. O koks džiaugsmas spindėjo naujų velėjų veiduose, kiek pagyrų išsakė vienos kitoms! Tai pažadino norą susitikti dar ir dar...

Kitame susitikime "skleidėsi” veltos pavasariškos gėlės - sagės, kurios džiugino moteris lengvumu, spalvomis ir neparkartojamu savitumu. Dar nespėjus gėlytėms išdžiūti, darbštuolių degančios akys rodė norą planuoti naują susitikimą, siūlomos būsimos vėlimo temos.

Šis "vilnonio kelio" užsiėmimas -  tai puikus būdas išlieti emocijas, išreikšti mintis bei susipažinti naujai draugystei.

 

Keliuočio VB Rokiškio miesto filialo vyresn. bibliotekininkė

Valda Bugailiškienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą