Verslininko idėja – Valentino dieną palydėti maudynėmis lediniame vandenyje (11)

Publikuota: 2020-02-06 Kategorija: Laisvalaikis
Verslininko idėja – Valentino dieną palydėti maudynėmis lediniame vandenyje
„Rokiškio Sirena“ nuotr. / Rokiškio ežere Valentino dienos vidurnaktį rengiamos maudynės.

UAB „Rokvesta“ vadovas Algirdas Kazinavičius garsėja inovatyviomis idėjomis. Ir įdomių pilietinių iniciatyvų jis pasiūlė ne vieną. Viena sėkmingiausių: prieš porą metų surengta kelionė dviračiais po Latvijos vietoves, kurios tarpukariu nustatant valstybinę sieną, buvo atiduotos kaimynams mainais už Palangą.  Dabar jis siūlo naują idėją: netradiciškai palydėti Valentino dieną.

„Metuose yra trys dienos, kada vanduo tampa ypatingu: sausio 19, vasario 15 ir birželio 24. Maudynės šiomis naktimis yra ypatingos ir žmogaus kūnui labai reikalingos. Sakoma, kad šiomis dienomis vyksta gamtos virsmas. Šiuo laikotarpiu pasikeičia visos Žemės energetika – padvigubėja foninis lygis, transformuojasi energetinės globalinės Žemės struktūros, iš neigiamų jos virsta teigiamomis“, – apie idėją surengti maudynes Rokiškio ežere pasakojo A. Kazinavičius.
Manoma, kad toks vanduo gali padėti išgydyti net sunkiausias ligas. Ypatingo vandens propaguotojai tiki, kad minėtomis dienomis gyvu vandeniu tampa bet kokie telkiniai – ežerai, jūros, upės, net vandentiekis, todėl žmonės turėtų nepraleisti progos ir tokiu vandeniu nusiprausti kūną. Ar tai tiesa, belieka spėlioti. Tačiau tai puiki proga išbandyti save, netradiciškai palydėti Valentino dieną.
„Norinčiuosius išbandyti maudynes, kviečiame vasario 14 d. 23:59 val. prie Rokiškio ežero: 15 min kartu mankštinsimės ir vasario 15 d. 00:15 val. šoksime į ledinį vandenį. Ateik ir išbandyk!“ – kvietė A. Kazinavičius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video