Švenčiame meilę: kokios dovanos jauniesiems geriausios? (0)

Publikuota: 2021-04-27 Kategorija: Laisvalaikis
Švenčiame meilę: kokios dovanos jauniesiems geriausios?
Asociatyvi nuotr.

Vestuvės – ypatinga proga, kai per kraštus liejasi ne tik meilė, bet ir artimųjų sveikinimai ir dovanos. Vieni įteikia vokelius, kitiems priimtinesni dovanų kuponai, treti ieško kažko ypatingo ir sentimentalaus, pavyzdžiui, nutapo jaunųjų portretus ar jų vardu paaukoja labdarai. Nors verda daug diskusijų, kokios dovanos jauniesiems geriausios – vieno ir teisingo atsakymo nėra. Svarbu atsižvelgti į jaunųjų norus, situaciją ir daugelį kitų aspektų. Pagrindinius jų aptarsime šiame straipsnyje. 

Kada vokelis – ne išeitis? 

Atrodo, kad per vestuves įprasta dovanoti vokelį su pinigų suma. Nors dažnai jaunieji to pageidauja patys, yra atvejų, kai geriau rinktis kitą alternatyvą. Pavyzdžiui, jei tuokiasi pora, kuri yra pakankamai pasiturinti ir jiems nėra svarbu, ar vokeliai padengs kažkokią išlaidų vestuvėms sumą. Vokelis taip pat nėra geriausias sprendimas, kai vestuvės yra kitų tradicijų ir turi aiškius papročius ne tik pačiai šventės eigai, bet ir dovanoms. Dažniausiai svečiai apie tai būna informuoti iš anksto. Jei pora daro itin kuklią ceremoniją be jokios šventės, taip pat galima jaunuosius pasveikinti ne pinigais. Kartais pora tuokiasi slaptai, dviese ir artimieji nėra pakviesti į jokią ceremoniją ar šventę, todėl norisi jaunuosius pasveikinti simboliškai. Tokiais atvejais puikiai tiks dovanų čekis pramogai, gėlės, knygos, loterijos bilietai ar kitos smulkesnės dovanos.

Ką dovanoti? 

Jei vokelis nėra išeitis, dažnai kyla klausimas, ką dovanoti jauniesiems. Iš tiesų, pasirinkimas platesnis, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Labai populiarus romantiškas poilsis dviese. Tai gali būti SPA paslaugos, viešbučiai Druskininkuose, Birštone ar kituose Lietuvos kurortuose. Tokių dovanų galiojimas ilgas, todėl jaunieji galės bet kada ištrūkti atsipūsti nuo kasdienybės, o baseinai, pirčių kompleksai, masažai ir kitos panašios veiklos tikrai užtikrins atsipalaidavimą. 

Jei jums svarbi kaina arba norite padovanoti kažką didesnio, galite susitarti su kitais šventės dalyviais ir kartu nupirkti kelionę į užsienį. Nors tokia dovana atrodo prabangi, perkant internetu, iš patikimų organizatorių ar paslaugų portalų, galima įsigyti romantišką 5 žvaigždučių kelionę pigiau. O jei tuo metu bus taikoma kokia patraukli akcija, galbūt susiviliosite ir panašią kelionę įsigysite patys.

 

Užs. nr. 1314.

Dalintis naujiena

Sponsored Video