Vasaros krepšinio stovykla Rokiškyje (foto) (0)

Publikuota: 2019-07-12 Kategorija: Laisvalaikis
Vasaros krepšinio stovykla Rokiškyje (foto)
Organizatorių nuotr. / Vasaros krepšinio stovykla Rokiškyje

VšĮ „Ąžuolo“ krepšinio mokykla liepos 8-12 d. Rokiškyje, J. Tumo – Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje organizavo dieninę vaikų vasaros stovyklą. Šiemet sulaukėme tikrai daug norinčių, stovykloje dalyvavo daugiau nei 30 įvairaus amžiaus vaikų.

Kadangi stovykla buvo sportinio pobūdžio, todėl didžiąją dalį laiko vaikai praleido mokydamiesi ar tobulindami krepšinio įgūdžius, žaidė judriuosius žaidimus. Taip pat vaikams oraganizavome paspirtukų lenktynes ir žinoma, kaip be tradiciniu tapusio vandens karo, kuriame ir treneriai, ir vaikai permirko iki paskutinio siūlo, tačiau visi šėlo su didžiausiu džiaugsmu. Ekskursijos metu aplankėme Lietuvos Etnokosmologijos muziejų bei Observatoriją Molėtų raj. Be pramogų turėjome ir rimtų edukacinių užsiėmimų – mus aplankė Rokiškio raj. Priešgaisrinės tarnybos darbuotojai bei Policijos komisariato atstovai. Vaikai smalsiai domėjosi šiomis profesijomis bei galėjo bent trumpam pasijausti mažaisiais pareigūnais, atlikdami įvairias smagias užduotis.

Vaikai stovykloje susitiko su senais, ir be abejo, susirado daug naujų draugų, su kuriais smagiai praleido vasarišką savaitę.

Dėkojame visiems dalyvavusiems stovykloje ir tikimės vėl susitikti rugsėjo mėnesį. Smagios likusios vasaros!

 

Organizatorių inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą