Tinkama garbanų priežiūra padės džiaugtis pavydėtina šukuosena (1)

Publikuota: 2020-05-21 Kategorija: Laisvalaikis
Tinkama garbanų priežiūra padės džiaugtis pavydėtina šukuosena
Asociatyvi nuotr.

Garbanoti plaukai dažniausiai yra labai gražūs, traukia praeivių akis, tačiau tuo pačiu reikalauja nemažai laiko bei dėmesio, kadangi jų priežiūrai reikia daugiau pasiruošimo bei tiesių plaukų.

Liūdniausia, kad moterys dažniausiai nežino kaip reikia tinkamai rūpintis garbanotais plaukais ir vienoje skoningų garbanėlių skundžiasi susivėlusiais šiaudais su kuriais susitvarkyti yra beveik neįmanoma.

Garbanotų plaukų priežiūrai pirmiausia labai svarbu įsigyti tinkamas priemones, kurios pamaitina plauką, suteikia jam daugiau elastingumo ir tokiu atveju garbanos atrodo puikiai. Puikus pasirinkimas yra Saphira priemonės, kurias galite rasti čia: https://garbane.lt/256_saphira. Žinoma, tie patys garbanoti plaukai taip pat yra labai skirtingi, tad vienu atveju reikalingos tokios priemonės, kurios ypač intensyviai drėkina, kitu atveju - paprastesnės, labiau linkusios naikinti pleiskanas, tad kiekvienu atveju reikia sukomplektuoti tai, kas labiausiai tinka Jūsų plaukui ir Jūsų galvos odai.

Žinoma, reikalingas nuolatinis drėkinimas, maitinimas, kadangi tik tokiu atveju plaukas atrodys gražiai. Tam siūlome išbandyti aliejines kaukes, kurias reikia laikyti iki valandos. Geriausia jomis tepti plaukus kartą per savaitę, tokiu atveju išlaikysite plauko elastingumą.

Jeigu Jūsų galvos oda yra labai sausa, tokiu atveju geriausias pasirinkimas tokie šampūnai, kurie yra kartu su kondicionieriais. Dviguba galia - veiksminga, tačiau net ir tokiu atveju papildomos kaukės yra geras pasirinkimas.

Jautriai galvos odai taip pat galima rasti aliejukus, kurie ją stiprina. Juk reikalingas ne tik plačių plaukų drėkinimas, tačiau ir odos.

Dažniausiai daugiau keblumų kelia tokie garbanoti plaukai, kurie yra labai riebūs. Tokiu atveju nebenori daugiau rinktis priemonių, kurios papildomai drėkina, kadangi tai dažniausiai suteikia plaukams dar daugiau riebumo. Ką daryti tokiu atveju? Irgi naudoti aliejukus, tačiau vietoje drėkinančio šampūno - labiausiai tinkamas valomasis. Jo tikslas yra pašalinti perteklinę drėgmę ir tuo pačiu kitus nešvarumus, kurie yra tarp plaukų. Dažniausiai tai yra natūrali priemonė, kurios kaina - nelabai patraukli. Visgi, rezultatas bus geras, plaukai dažniausiai atrodo puikiai.

 

Užs. 1018.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą