Tarp geriausių Lietuvos spiningautojų - ekipažas iš Rokiškio (5)

Publikuota: 2020-09-22 Kategorija: Laisvalaikis
Tarp geriausių Lietuvos spiningautojų - ekipažas iš Rokiškio
Dalyvių nuotr. / nugalėtojų ekipažas: T. Turčinskas ir R. Zoluba

 

2020 metų rugsėjo 19-20 dienomis, Kauno mariose vyko atvirojo Lietuvos spiningautojų lygos čempionato KEITECH taurės, III etapas. Čempionate dalyvavo 45 ekipažai iš visos Lietuvos. Tarp geriausiai pasirodžiusių – ekipažas iš Rokiškio. Paskelbus dviejų turų rezultatus šio čempionato nugalėtojais tapo Tomas Turčinskas ir Rimvydas Zoluba (ekipažas „Megalodonas“). Pirmo turo metu ekipažo sugautos žuvies svoris - 4.644 kg, antro turo metu pasisekė labiau. Pagauta – 9.465 kg žuvies. Bendras šio ekipažo rezultatas -14.109 kg. Antros vietos nugalėtojų ekipažas atsiliko sugaudamas 5 kg mažiau žuvies.

Trečio etapo metu pasiekė geriausią rezultatą

Kiekvieno turo rezultatai skaičiuojami atskirai pagal sugautos žuvies kiekį ir renkami taškai. Kuo mažiau taškų – tuo didesnė tikimybė iškovoti aukštesnę vietą. Čempionatas vyksta dvi dienas. Jei vieną dieną pasiekti gerą varžybų rezultatą gali padėti sėkmė, tai antros dienos rezultatai parodo kiek įdėta įdirbio. Pirmo ir antro etapo metu dalyvavome siekdami pasisemti patirties, o į trečią etapą vykome jau pilna sudėtimi. Įdėjome tikrai daug pastangų ir rezultatai nenuvylė. Čempionatų metu vyksta aktyvi žvejyba, nuplaukiama daugybė kilometrų, todėl reikalingas geras pasiruošimas. Tai pats stipriausias čempionatas, koks tik vyksta Lietuvoje, todėl šis pasiekimas mūsų ekipažui yra labai svarbus“- sako vienas iš ekipažo narių Tomas Turčinskas.

Tikslas – patekti į pasaulio čempionatą

Anot T.Turčinsko, maždaug prieš 4- 5 metus įkūrus Rokiškyje žvejų klubą „Megalodonas“ pradėjo dalyvauti varžybose, kad pasisemti patirties, o dabar jau atsirado azartas. „Norint pasiekti gerų rezultatų reikia treniruotis, dalyvauti varžybose. Dažnai būna, jog vietos, kuriose vyksta varžybos kartojasi. Tuomet jau gali nuspėti kokie gali būti rezultatai. Žinai vietas, kur gali būti daugiau žuvies, esi susipažinęs su vietove. Pradėjus dalyvauti varžybose ir pasiekiant aukštesnius rezultatus atsiranda pasitikėjimas. Tolesnis mūsų ekipažo tikslas – patekti į pasaulio čempionatą

Propaguoja mėgėjišką žvejybą

Norim savo veikla atkreipti dėmesį, kad kuo daugiau žvejų atrastų aistrą žvejoti, tačiau norėtume, kad tai būtų sportinė, pramoginė, ar laisvalaikio praleidimui skirta žvejyba, o ne verslinė. Kad žvejai pagautą žuvį paleistų, ir kad jos mūsų vandens telkiniuose atsirastų kuo daugiau – tokia yra mūsų nuostata“ - savo mintimis dalinosi pašnekovas.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video