Stovykla ,,Vandens purslai” Rokiškio baseine (foto) (0)

Publikuota: 2021-07-27 Kategorija: Laisvalaikis
Stovykla ,,Vandens purslai” Rokiškio baseine (foto)
Rokiškio baseino nuotr. / Stovykla ,,Vandens purslai”

Rokiškio baseine dvi savaites vyko vaikų vasaros stovykla „Vandens purslai”. Stovyklautojai nėrė į vandens pramogas. Kiekvieną dieną vyko plaukimo treniruotės baseine, vaikai mėgavosi vandens teikiamais malonumais SPA zona, Aqua Aerobika bei estafetėmis vandenyje. Rokiškio rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba supažindino vaikus kaip saugiai elgtis vandenyje bei prie vandens. Lietuvos kariuomenė vaikus supažindino bei davė paragauti sausą karinį davinį, pravedė mokymus. Visuomenės sveikatos biuras papasakojo apie sveiką gyvenimo būdą, davė patarimus mūsų plaukikams.
 
Čia netrūko ir įdomių žaidimų, tokių kaip montebolas, tai naujas – sportinis žaidimas, su golfo ir futbolo elementais. Pramogos ties tuo nesibaigė, aplankė ir Ilzenbergo dvarą, vaikai ieškojo lobio, po ilgų paieškų degustavo Ilzenbergo dvaro ekologišką produkciją, susipažino su dvaro teritorija. Vyko kūrybinės dirbtuvės, tokios kaip, piešimas ant maikučių ir kaladėlių, edukaciniai užsiėmimai, piešimas bei vaidinimas ir atminties lavinimas bei emocijų išreiškimas per vaidybą.
 
Na, o pabaigai, vaikai galėjo pasimėgauti AquaJump Rokiškis vandens batutų parko pramogomis. O kinas, po sunkių treniruočių atpalaidavo kiekvieną. Visos stovyklos metu vaikų elgesys buvo žymimas elgesio taisyklėse, kadangi mūsų stovyklos dalyviai pasižymėjo geru elgesiu bei draugiškumu kitiems, stovyklos pabaigoje visiems stovyklautojams įteikė apdovanojimus. Džiaugėsi vaikų patirtais įspūdžiais Rokiškio baseine ir skelbia stovyklos uždarymą.
 
Su nekantrumu laukiama kitos vasaros, iki kitų kartų!
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video