Stilistinė harmonija miegamajame ir virtuvėje. Kaip ją išlaikyti? (0)

Publikuota: 2020-03-23 Kategorija: Laisvalaikis
Stilistinė harmonija miegamajame ir virtuvėje. Kaip ją išlaikyti?
Rokiškio Sirena nuotr. / Baldai

Daugelis žmonių tvirtina, kad nori gyventi stilistiškai harmoninguose namuose, tačiau nežino, kaip juos susikurti. Ypač sudėtinga palaikyti stilistinę harmoniją tokiuose skirtingose patalpose kaip miegamasis bei virtuvė. Tačiau, jei atsakingai įvertinsite tam tikrus parametrus, sukurti stilistiškai harmoningas namų bus nesudėtinga, o tik labai maloni užduotis. Tad kokius akcentus būtina įvertinti?

Spalvos – vienas svarbiausių, kadangi jos pastebimos ypač greitai. Taigi, jei norite, kad ir miegamasis, ir virtuvė stilistiškai derėtų, išsirinkti 4 – 5 spalvas, kurios ir bus matomos šiose patalpose. Na, ir, žinoma, visai nesvarbu, kokios spalvos patinka jums labiausiai, kad ir kokių spalvų baldai būtų aktualūs, jų tikrai rasite jų tikrai rasite, jei nuspręsite spausti čia.

Baldų stilius – dar vienas parametras, kurio taip pat negalima pamiršti, siekiant sukurti stilistiškai harmoningus namus. Jei jau nusprendėte miegamajam parinkti klasikinio stiliaus baldus, tai tokie pat turėtų būti ir jūsų namų virtuvėje; jei pirmenybę nusprendėte teikti skandinaviško stiliaus baldams, tai tokius rinkitės ir virtuvei. Lygiai taip pat pasakytina ir apie baldų formas – galite teikti pirmenybė griežtoms arba priešingai – aptakiomis linijoms, tačiau, kad ir ką benuspręstumėte, atminkite, kad tai turi galioti abiems patalpoms.

Nors skirtingi baldai pasižymi skirtingais dydžiais, vis tiek galima įvardinti tam tikrus epitetus: pavyzdžiui, stalas arba lova gali būti labai masyvūs arba priešingai – ypač kompaktiški. Taigi, to reikėtų nepamiršti ir kuriant stilistiškai harmoningus namus: jei miegamojo lova labai masyvi, tai tokį ir stalą pastatykite virtuvei. Kad ir kam benuspręstumėte teikti pirmenybę, tokių baldų tikrai rasite Pigu.lt.

Dar vienas svarbus dalykas – žaliavos, iš kurių pagaminti baldai. Specialistai teigia, kad jei, tiek miegamajame, tiek virtuvėje norite išlaikyti stilistinę harmoniją, turėtumėte išsirinkti vos 3 pagrindines žaliavas, pavyzdžiui, veliūrą, medieną bei stiklą, ir rinktis tik iš jų pagamintus baldus (kitų žaliavų turėtų būti kur kas mažiau).

Akcentai – dar vienas svarbus parametras, padėsiantis išlaikyti stilistinę harmoniją. Ieškokite tokių miegamojo bei virtuvės baldų, kurie turėtų juos vienijančių detalių, pavyzdžiui, paauksuotų rankenų; stiklo elementų ir t.t.

Taigi, kaip matyti, nors miegamasis ir virtuvė yra iš tiesų dvi labai skirtingos patalpos, išlaikyti stilistinę harmoniją jose nėra taip jau ir sunku, tereikia atsakingai vertinti tam tikrus dalykus – rinktis tų pačių spalvų, formų bei stiliaus baldus, pirmenybę teikti tiems gaminiams, kurie turi juos vienijančių detalių. Šiandien, kai baldų pasirinkimas toks didelis, surasti šiuos kriterijus pateisinančius baldus, tikrai nebus sunku. Juo labiau, tai dar tikrai nereiškia, kad jums teks palankyti labai daug parduotuvių ir sugaišti daug laiko. Nepamirškite, kad baldus galite įsigyti internetu ir tai yra puikus pasirinkimas, kadangi sutaupysite laiko ir išvengsite nepatogumų.

 

Užs. 0975.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video