Spalvotos idėjos norintiems įsirengti stilingą svetainę (0)

Publikuota: 2021-01-26 Kategorija: Laisvalaikis
Spalvotos idėjos norintiems įsirengti stilingą svetainę
Asociatyvi nuotr.

Esate skandinaviško ar minimalistinio stiliaus gerbėjai? O galbūt dievinate nemirštančią klasiką ar dizaino idėjų semiatės iš Azijos šalių? Interjero naujovių mėgėjams verta susipažinti su šiųmetėmis tendencijomis ir idėjomis, kurias galima pritaikyti namuose, o ypač – svetainėje. Juk svetainė – tai kambarys, kuriame galite tiek ramiai leisti laiką, tiek pramogauti su draugais. Atnaujinkite svarbiausią namų zoną pasitelkę šiuos patarimus. 

Multifunkcionalumo suklestėjimas 

Dabartiniai laikai diktuoja spartų, bet praktiškumo reikalaujantį gyvenimo tempą, todėl mus supanti aplinka turėtų būti komfortabili ir funkcionali. Ne išimtis ir namų dizainas, kuriame siekiame jaukios estetikos ir naujovių suderinimo, tačiau norime jaustis patogiai ir trokštame, kad perkami baldai patenkintų visus mūsų poreikius. 

Svajojantiems apie svetainės atnaujinimą, dizaineriai rekomenduoja įsigyti naują sofą. Komfortiškoje sofoje turėtų būti įmontuota daiktų dėžė, kurioje galėsite laikyti patalynę, nenešiojamus rūbus ar kitas nereikalingas smulkmenas. 

Rinkdamiesi kitus svetainės baldus, atsižvelkite į tai, kiek vietos jie užima ir kaip šiuos baldus galėsite išnaudoti. Pirkdami sekcijas, rinkitės tvirtas, turinčias daug lentynų – taip galėsite sutalpinti kuo daugiau daiktų. 

Jei siekiate praktiškos erdvės, rinkitės baldus kurie būtų lengvai prižiūrimi: netepūs gobelenai, patvarios medžiagos ir lengvai valomos spintos ar sekcijos. Prižiūrėdami šiuos baldus neužtruksite, o jie jus džiugins ilgai. 

Spalvų rojus 

Manytina, kad 2021-ieji bus spalvingi metai, o interjere spalvas pritaikyti dar niekada nebuvo taip lengva. Dizaineriai pranašauja, kad šiais metais spalvų viršūnėje lyderiaus šie atspalviai: 

  • Mėlyna. Dangaus žydra ar karališka mėlyna, ši spalva į jūsų erdvę turėtų įnešti tiek harmonijos, tiek ir energijos.
  • Žalia. Šiuo metu vis labiau atsigręžiama į gamtą, o ši spalva tam tinkamiausias pasirinkimas. Ji sukurs ramią ir jaukią nuotaiką bei saugią atmosferą.
  • Neutralūs atspalviai. Šiais metais itin populiaru derinti neutralius ir ryškius atspalvius, tokius kaip pilką ir geltoną. Keletas šių spalvų akcentų jūsų namus pavers itin madingais. 

Norint į namus įnešti naujovių tikrai nereikia pasitelkti visos spalvų gamos. Vieno ar kelių populiarių atspalvių pritaikymas iškart įpūs naujų vėjų į pabodusį namų dizainą. 

Patarimai ieškantiems naujovių 

Suskubusiems atnaujinti savo svetainę derėtų gerai apgalvoti, kokias populiarias dizaino tendencijas norite ir galite pritaikyti savo namuose. Neskubėkite visko keisti iš pagrindų, pasirinkite vieną interjero detalę ar baldą, kuris taps jūsų kambario akcentu. 

Atsižvelkite ir į svetainės dydį, išplanavimą ir apšvietimą – jei kambarys mažas ir tamsus, rinkitės neutralius baldus, jeigu erdvus – galite įnešti daugiau spalvų. 

Jeigu jums reikia daugiau patarimų, nežinote nuo ko pradėti ar tiesiog trūksta patirties dizaino srityje, ieškokite profesionalių baldų pardavėjų. Jie pasiūlys konsultacijas bei patars kurias naujienas verta išbandyti. 

Žinodami jūsų poreikius ir galimybes, jie pasiūlys platų baldų asortimentą, atitinkantį visus jūsų lūkesčius. Vadovaukitės profesionalų sukaupta patirtimi – taip jūsų namai niekada neatsiliks nuo naujausių mados tendencijų.

 

Užs. nr. 1241.

Dalintis naujiena

Sponsored Video