Spalio 12 dieną kviečiame įsitraukti į stalo žaidimų pasaulį (0)

Publikuota: 2019-10-01 Kategorija: Laisvalaikis
Spalio 12 dieną kviečiame įsitraukti į stalo žaidimų pasaulį
Rokiškio stalo žaidimų klubo nuotr. / Spalio 12 dieną - stalo žaidimų vakaras

Ar žinote, kad žaidimų klubas atviras kiekvieną šeštadienį? Tiesa, stalo žaidimų klubas labiau liko laisvalaikio zona jaunimui, o nebe entuziastų vieta kur visi susirenka pažaisti stalo žaidimų.

Bėgant laikui sprendėme klausimą: galbūt reikėtų naikinti klubą? Gal neverta laikyti didelių patalpų? Gal nerasime stalo žaidimų entuziastų daugiau? Nemeluosiu, jau net kelis kartus buvome priėję prie taško kuris atrodė paskutinis mūsų klubo istorijoje.

Tačiau, klubas skaičiuoja jau ketvirtus metus, o mesti jau pradėtą darbą išties sunku. Bene kiekvieną šeštadienį klubą aplanko apie 20-30 žmonių. Pažaisti stalo žaidimų, biliardą, ar tiesiog pabendrauti. Nesinori iš šių žmonių atimti vietos kurioje jie gali susirinkti.

Visgi… mes esame “Rokiškio STALO ŽAIDIMŲ klubas”, tad norėtųsi, kad stalo žaidimai ir būtų tas dalykas dėl kurio dauguma žmonių ir susirenka šeštadienį. Tą bandysime ir vėl padaryti.

Taigi, spalio 12 dieną, 19.00val. norime į klubą pakviesti žmones, kurie nori grįžti, ar įsitraukti į stalo žaidimų pasaulį. Pasistengsime visus šiltai priimti, pasiūlyti ką pažaisti ir išmokysime žaidimų taisykles. Tikimės, kad tai bus naujas atspirties taškas ir į klubą vėl pritrauksime stalo žaidimų entuziastus.

Dėl visų klausimų, norų ar pasiūlymų galite kreiptis į Andrius Stanys.

 

Rokiškio stalo žaidimų klubo inform.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video