Skirtingi dovanų tipai: kurį išrinkti tėčiui? (0)

Publikuota: 2020-11-12 Kategorija: Laisvalaikis
Skirtingi dovanų tipai: kurį išrinkti tėčiui?
Asociatyvi nuotr.

Nors dabar po truputį pradedame gyventi didžiausių švenčių laukimu, per metus yra ne viena proga, kuomet norisi maloniai pradžiuginti savo artimuosius. Daug rūpesčių kyla tuomet, kai reikia išrinkti dovaną tėčiui – neretai atrodo, kad visas įmanomas dovanas jau esame jam „išdovanoję“, o naujų sprendimų sugalvoti ne taip ir paprasta. Visgi, siūlome pradėti ne nuo konkrečios dovanos, o nuo jos tipo – apsisprendę dėl jo, daug lengviau sugalvosite ir jam patiksiančią idėją. Susipažinkite su pagrindiniais dovanų tipais ir jų ypatybėmis.

Prabangios dovanos

Logiška, kad norėdami ypatingai nustebinti savo artimuosius, paprasčiausiai tai galime padaryti nepagailėję dovanoms pinigų. Tokie pasirinkimai džiugina aukšta kokybe ir būsimajam dovanos gavėjui neleidžia suabejoti, kiek daug jis Jums reiškia. Jei norite, kad taip pasijaustų ir Jūsų tėtis, apžiūrėkite elegantiškus laikrodžius, prabangią kosmetiką, nišinius kvepalus ar kitus šiek tiek prašmatnesnius sprendimus. Tiesa, šiuo atveju reikėtų būti tikriems, kad vienas ar kitas daiktas tėčiui iš tiesų yra reikalingas – priešingu atveju tokia dovana praras savo prasmę.

Vienintelė situacija, kada tokių dovanų reikėtų atsisakyti yra tuomet, kai negalite sau jų leisti finansiškai. Jei iki atitinkamos šventės nespėjote sukaupti didesnių santaupų, nėra prasmės pernelyg susiveržti diržų. Yra daugybė dovanų idėjų, kurios gali būti ir pigesnės, ir netgi tikslingesnės – nenustokite jų ieškoti.

Praktiškos dovanos

Dažniausiai tokios dovanos yra labai lengvai pritaikomos kasdienybėje ir atlieka konkrečią, buitį lengvinančią funkciją. Kartais ginčijamasi dėl jų individualumo, tačiau jeigu tėčiui norite nupirkti iš tiesų naudingą daiktą ar netgi tiksliai žinote, ko jam reikia, nėra priežasčių, kodėl tokio varianto reikėtų atsisakyti. Jei Jūsų tėtis rūpinasi buitimi ir mielai išbando naujoves, jam tikrai patiks tiek virtuvės reikmenys, tiek buitinė technika ar elektronika.

Renkant tokias dovanas, geriausia atsižvelgti į tai, kokioms veikloms namuose tėtis skiria daugiausiai laiko – galbūt atrasite sprendimų, kurie atitinkamus darbus jam galėtų palengvinti. Pasirinkti šiuo atveju tikrai yra iš ko – galima sakyti, kad tai dar vienas praktiškų dovanų privalumas.

Dovanų kuponai

Be jokios abejonės tai – mažiausiai asmeniška dovana, kuri dažniausiai pasirenkama tuomet, kai nepavyksta sugalvoti, ką tėčiui reikėtų padovanoti. Visgi, jos nuvertinti taip pat nereikėtų: iš tiesų Jūs padovanojate galimybę rinktis ir išvengiate situacijų, kai padovanotas daiktas artimiesiems visiškai nėra reikalingas. Tokia galimybė patiks tiek praktiškiems, tiek ir išrankiems tėčiams – juk tikrai ne vienas iš jų įvairius daiktus sau mėgsta įsigyti pats.

Tam, kad tokia dovana taptų asmeniškesnė, galite pasirūpinti labai originaliu jos įpakavimu, ar, pavyzdžiui, šalia pridėti Jūsų pačių ranka parašytą raštelį. Taip parodysite, kad toks Jūsų pasirinkimas nebuvo paskutinės minutės sprendimas – dėl to dovana taps tik dar vertingesnė.

Originalios dovanos

Tokios dovanos, kaip ir byloja jų pavadinimas, dažniausiai yra pakankamai unikalios ir neįprastos. Smagiais užrašais papuošti marškinėliai, raktų pakabukai, puodeliai, antistresiniai kamuoliukai ir kitos panašios prekės dažniausiai gali labai pralinksminti – ypač tuomet, jei apžiūrinėjame vyrams skirtą atributiką. Tai iš dalies reiškia, jog tokios dovanos labiausiai patiktų linksmiems, humoro jausmo nestokojantiems žmonėms – jei taip galėtumėte apibūdinti ir savo tėtį, tikrai vertėtų apsvarstyti tokį variantą.

Nors dažnai diskutuojama dėl tokių dovanų praktinės vertės, daugelį iš jų tikrai galima pritaikyti vienam ar kitam tikslui. Žinoma, dažniausiai tai nebus tokie daiktai, kurie gelbsti buityje, todėl teigiama, kad jas geriausia dovanoti vyrams, kurie jau turi viską. Jei rinksitės vieną iš tokių sprendimų, atskleisite savo išradingumą ir tuo pačiu tėčiui parodysite, jog gerai jį pažįstate. Daugybę originalių dovanų idėjų rasite čia: https://pigu.lt/lt/originalios-dovanos.

Smulkios dovanos

Labai dažnai teigiama, kad smulkios dovanos yra skirtos bendradarbiams ar tolimiems giminaičiams, o pačius artimiausius reikia stebinti ypatingai. Visgi, kaina ne visais atvejais turi įtakos dovanų kokybei ir jų siunčiamai žinutei, tad apie tokį variantą taip pat verta pagalvoti. Žinoma, galbūt gimtadieniui norėsis ko nors didesnio, tačiau kai kurios šeimos iki šių dienų laikosi tradicijų apsikeisti smulkiomis kalėdinėmis dovanėlėmis ir labiau susikoncentruoti į laiką, praleistą kartu.

Jei panašios tradicijos vyrauja ir Jūsų šeimoje, nesuklysite pasukę šiek tiek sentimentaliu keliu. Daugeliui tėčių galėtų patikti bendros Jūsų įrėmintos nuotraukos, šiltos pirštinės ar bet kokie kiti panašūs mieli siurprizai. Jeigu sugebate, ką nors pagaminti galite ir patys – tuomet niekam nekils abejonių, kiek daug pastangų įdėjote, jog dovana iš tiesų būtų ypatinga. Tiek šias, tiek kitas dovanas rasite Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje jos parduodamos gera kaina.

Visi šie dovanų tipai turi savų privalumų, tad tik nuo Jūsų priklausys, kurį variantą nuspręsite išrinkti savo tėčiui. Tačiau nepamirškite, kad kur kas svarbiau nei pati dovana, tėvams yra Jūsų išreikštas dėmesys ir drauge praleistas laikas – pasirūpinkite, kad šiuo šventiniu laikotarpiu jo būtų su kaupu.

 

Užs. nr. 1185.

Dalintis naujiena

Sponsored Video