„Sijonuotos Vasaros sutiktuvės“ Bajoruose (5)

Publikuota: 2021-06-15 Kategorija: Laisvalaikis
„Sijonuotos Vasaros sutiktuvės“ Bajoruose
Giedrės Solovjovienės / Renginio dalyvės

Praėjusiais metais pirmą kartą mūsų rajone vykdytas socialinis projektas pamažu įgauna pagreitį. Pasiteisinus pernykščiam renginiui „Sijonuotos Vasaros sutiktuvės“ organizuotos ir šiemet. „IN and Co“ kūrybininkės Inga Belovienė ir Nadiežda Ivanova, pakvietė moteris pasipuošti ilgomis suknelėmis ar sijonais, bei kartu, bendraminčių rate, džiugiai ir turiningai pasitikti Vasarą. Sprendžiant iš to, kad buvo didžiulis susidomėjimas, šis renginys turi potencialo plėstis.

Sijonuotos vasaros sutiktuvės“ - tai socialinė idėja, kviečianti moteris bendrystei, savo veiklų iš širdies pristatymui, bendradarbiavimui ar tiesiog pasibuvimui moteriškoje kompanijoje.

Nešinos užkandžiais, moterys rinkosi į vasaros pikniką. Po vaišių, viena iš idėjos įgyvendintojų – Inga Belovienė pakvietė visas susirinkusias pasikalbėti apie moteriškumą- kaip kiekviena gali jį atskleisti ir puoselėti. Vienas iš moteriškumo atskleidimo būdų - kūryba, tad moterys buvo pakviestos į magiškų sapnų gaudyklių gaminimą.

Sapnų gaudyklė – tai talismanas, saugantis mūsų sapnus. Manoma, kad jis išfiltruoja sapnus, pritraukia gerus, nuvydamas košmariškus. Nadiežda Ivanova papasakojo gaudyklių atsiradimo istoriją, jų magišką reikšmę, o kiekviena renginio dalyvė išmoko gaudyklės pynimo meno, bei pasigamino po savo širdžiai artimą rankdarbį, įpindamos į jį svajones ir teigiamas mintis. Kad sapnų gaudyklė būtų veiksminga, moterys įdėjo daug meilės ir iš tiesų patikėjo savo rankdarbio magiškomis savybėmis.

Ne mažiau magiškas ir moteriškumą atskleidžiantis būdas yra šokis. Išskirtinius istorinius šokius pristatė, jų istoriją papasakojo renginyje dalyvavusi šokių mokytoja Kristiana Kemundrytė. Šokis taip pat yra vienas iš būdų išlaikyti gerą nuotaiką bei gyvenimo džiaugsmą. O kad tai nebūtų tik žodžiai, šokių mokytoja pamokė dalyves šio moteriškumo meno. Norinčios išmoko šokti dviejų skirtingų istorinių šokių žingsnelių. Nors melodijos tempas neleido atsipalaiduoti, priversdamas skaičiuoti žingsnelius, o visos moterys norėjo sušokti kuo geriau, tačiau iš kart po šokio dalyvės dalinosi įspūdžiais, jog muzika ir šokis pakėlė nuotaiką ir išsklaidė vakarėjantį nuovargį.

Viso renginio metu akimirkas fiksavo fotografė Giedrė Solovjovienė, kuri meniškai pažvelgė į „Sijonuotos Vasaros sutiktuvių“ dalyves ir ypač profesionaliai įžvelgė net menkiausią detalę.

Toks vakaras - tai ne tik kartu puikiai praleistas laikas, bet ir naujos pažintys, naujos idėjos ir įkvėpimas kūrybinei veiklai „IN and Co“ bei kitoms dalyvėms. Juk svarbiausia JAUSTI - BŪTI -MĖGAUTIS!

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video