Seksualūs apatiniai moterims – nepatikėsite, pagal ką galima rinktis! (0)

Publikuota: 2020-06-26 Kategorija: Laisvalaikis
Seksualūs apatiniai moterims – nepatikėsite, pagal ką galima rinktis!
Apatiniai

Seksualūs apatiniai apkūnioms ir lieknoms moterims, apatiniai pagal figūros tipą ir pan. Tai vieni dažnesnių kriterijų renkantis erotišką apatinį trikotažą. Tačiau rinktis galima ir pagal tai, apie ką daugelis nė nepagalvotų...

Kokie seksualūs apatiniai tinka pagal... Zodiako ženklą?

Avino ženklo atstovės trykšta seksualumu, todėl raudoni apatiniai šioms moterims bus idealus pasirinkimas. Nors šio ženklo moterys turi tvirtą nuomonę ir ne visada parodo savo švelniąją pusę, tačiau jos dievina dekoruotus apatinius, tad puikiai tiks kelnaitės, liemenėlės su raukinukais, raišteliais ir pan.

Jaučio ženklo moterims svarbus patogumas, tačiau patogumą ir seksualumą suderinti nesunku, kai turite tokį platų apatinių pasirinkimą! Jaučio ženklo atstovės mėgsta kontrastus, todėl joms tiks ne tik komplektas, bet ir skirtingų spalvų seksualios kelnaitės bei liemenėlė.

Esate Dvynė? O galbūt ieškote dovanos šio ženklo atstovei? Tuomet Jūsų žvilgsniai turėtų krypti į ypač seksualius apatinius! Dvynės mėgsta stebinti, vilioti ir žavėti, negana to, joms ne prie širdies monotonija, tad drąsūs, erotiški, atmosferą kaitinantys seksualūs apatiniai bus tobulas variantas.

Romantikėms Vėžiukėms idealiai tiks švelnių, pastelinių atspalvių seksualus apatinis trikotažas, pavyzdžiui, baltas, rožinis, kreminės spalvos ar pan. Šio ženklo atstovės neatsispirs apatiniams, dekoruotiems nėriniais, mat jie nepriekaištingai suderina švelnumą, romantiką su subtiliu, elegantišku seksualumu.

Liūtėms reikia rinktis ryškius apatinius. Šios moterys nevengia drąsių sprendimų, todėl joms puikiai tiks odiniai apatiniai, itin atviri, rinkiniai su prisegamomis kojinėmis.

Mergelės ženklo atstovėms tiks neiššaukiančių spalvų apatiniai – balti, juodi, tamsiai  raudoni. Mergelėms itin svarbi estetika bei patogumas, todėl šio ženklo atstovėms patiks seksualūs, bet ne vulgarūs apatiniai, nėriniuoti, tačiau ne pernelyg atviri.

Svarstyklių ženklo moterys jausmingos, mėgstančios vilioti ir gundyti, todėl seksualūs apatiniai – vieni jų mėgstamiausių. Prioritetą teikia ryškioms spalvoms, drąsiems sprendimams, gana atviroms liemenėlėms ir itin mažai audinio turinčioms kelnaitėms.

Skorpiono ženklo moterys be galo seksualios, dievinančios intrigas, tad drąsus, vyrus kaitinantis, provokuojantis apatinis trikotažas joms labai patiks. Nepriekaištingai tiks ryškūs raudoni apatiniai, tinkliniai, gausiai nėriniuoti apatiniai, aptempiantys apatiniai ir kūno linijas, intymias vietas išryškinantys apatiniai.

Šaulio ženklo atstovės taip pat neatsisakys provokuojančių, ypač erotiškų apatinių, kuriuos mielai rinksis ir romantiškam vakarui, norėdamos sugundyti vyrą, ir kasdien po oficialiais drabužiais. Nėriniai, tinklelis, prisegamos kojinės, atviros liemenėlės – štai, kas patiks Šaulei.

Ožiaragio ženklo atstovės – ištikimos klasikai, tad seksualūs apatiniai neturėtų būti pernelyg atviri. Subtilūs nėrinukai, neutralios spalvos, apatiniai be dekoro detalių – tokie labiausiai patiks Ožiaragei.

Vandenės – išskirtinės, originalios, mėgstančios netradicinius sprendimus, todėl jas sunkiai nustebins įprasti apatinių komplektai. Tačiau šio ženklo atstoves tikrai sužavės originalių detalių turintys komplektėliai, permatomi apatiniai, intymias vietas atidengiantys apatinių komplektai, išskirtiniai vilioklės komplektai su sijonėliu, prisegamomis kojinėmis ir pan.

Žuvys – santūrios ir ramios, tačiau vertinančios tai, kas ypatinga, išskirtina, todėl šio ženklo atstovėms tiks įdomūs seksualūs apatiniai, puošti išskirtinėmis detalėmis, įmantriais nėriniais, raukiniais, derinantys kelias spalvas. Visgi kolorito požiūriu žuvims labiausiai patiks pasteliniai atspalviai ar universalios spalvos: juoda, balta.

Korsetiniai, aptempiantys apatiniai

Nepriklausomai nuo Zodiako ženklo visoms dailiosios lyties atstovėms tiks aptempiantys apatiniai, tobulai paslepiantys tai, ką norite paslėpti, ir išryškinantys dailias kūno linijas. Norinčioms vilioti ir nevaržomai kaitinti vyrų fantazijas tiks korsetiniai apatiniai. Pastarieji gali būti ne tik tie, kurie suveržia, paslepia ir suteikia smėlio laikrodžio figūrą, bet ir visiškai peršviečiami bei įstabiai erotiški!

Seksualus apatiniai moterims internetu – patogu ir greita

Seksualus apatinis trikotažas moterims internetu labai sparčiai išpopuliarėjo. Taip yra todėl, kad tokie pirkiniai neretą moterį verčia drovėtis. Juo labiau jei seksualius apatinius įsigyti nori gana kukli moteris, pirmą kartą užsukusi į erotinių prekių parduotuvę. Tad galimybė įsigyti internetu yra labai patogi.

 

Užs. 1057.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video