Savaitgalis nepamirštamų įspūdžių kupinai kelionei - kodėl gi ne? (0)

Publikuota: 2021-07-27 Kategorija: Laisvalaikis
Savaitgalis nepamirštamų įspūdžių kupinai kelionei - kodėl gi ne?
Asociatyvi nuotr.

Ar manote, kad keliauti, o ypač į svečias šalis, galima tik ilgesniam laikui? Tikrai ne! Trumpa, galbūt netikėta ir net spontaniškai suplanuota kelionė gali tapti neužmirštamu nuotykiu tiek su antrąja puse ar šeima, tiek ir vienam. Viskas ko reikia - įsigyti bilietus norima kryptimi ir su šypsena pasitikti laukiančius nuotykius. Štai keletas idėjų, kokiais būdais praturtinti laisvas savaitgalio dienas.

Kelionės autobusu - pažintis su artimomis Europos šalimis

Automobiliu ar autobusu aplankyti galima ne tik Lietuvą, nepaisant to, kad turite tik keletą laisvų dienų. Atminkite, kad puikios kelionės nebūtinai bus tolimi, turistų ypač mėgiami ar reklamose šmėžuojantys egzotiškieji kurortai. Pažvelgti į įspūdingas keliones galima ir visiškai kitu kampu. Ypač tada, jeigu jums prie širdies pažintinės kelionės. Tokiu atveju aplankykite žavingąją kaimyninę Latviją, jos gražiausias vietas, senamiestį, pilis, paragaukite tradicinio maisto. Nuvykite į Lenkiją arba Vokietiją, aplankykite jau seniai norimą muziejų, pailsėkite spa. Dar daugiau pasiūlymų - Ukrainos kalnai, miestai bei įspūdinga architektūra ar kitos norimos kryptys. Pasiūlymų išties labai daug, tereikia pasirinkti tinkamiausią sprendimą atsižvelgus į galimybes, turimą laisvą laiką bei poreikius. 

Jei norite daugiau - savaitgalio kelionės lėktuvu

Natūralu, kad kelionės lėktuvu daug spartesnės nei važiavimas autobusu, tad priklausomai nuo pageidavimų, turite galimybę savaitgaliui pasirinkti būtent skrydžius. Tikėtina, kad taip turėsite didesnę galimybę ne tik labiau pailsėti, bet ir daugiau pamatyti, aplankyti tolimesnę šalį. Keleto dienų laisvalaikis Romoje, Paryžiuje, Maltoje, Stambule ar kitur - skamba puikiai, tiesa? 

Daugybę variantų net ir spontaniškai galite rasti internete tarp įvairių kelionių organizatorių pasiūlymų. Rinkitės, domėkitės, tarkitės ir išpildykite savo norus! Svarbiausia prisiminti, kad išties nereikia laikytis nuomonės, teigiančios, kad keliones būtina ypatingai planuoti arba rinktis tik tas, kurios trunka savaitę ar ilgiau. Iš tikrųjų, ypatingą kelionių džiaugsmą galite pajusti bet kada ir tam gali užtekti vos kelių dienų, per kurias prisikrausite pilną bagažą naujų potyrių, įspūdžių bei energijos, kurią sugrįžę efektyviai panaudosite naujiems darbams! 

 

Užs. nr. 1398.

Dalintis naujiena

Sponsored Video