Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ 3 klasės mokiniai dalyvavo stovykloje (foto) (0)

Publikuota: 2021-09-20 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ 3 klasės mokiniai dalyvavo stovykloje (foto)
Rokiškio mokyklos-darželio „Ažuoliukas“ nuotr. / 3 klasės mokiniai dalyvavo stovykloje

Rokiškio mokyklos-darželio „Ažuoliukas“ 3 klasės mokytojos Dalios įžvalgos po 3 dienų ir 2 naktų WHATANSU STOVYKLOJE „SUPER KLASĖ“:

„Patyriminėje stovykloje dalyvavo 20 trečios klasės mokinių. Kartu praleistas laikas, mokiniams ir man leido giliau pažvelgti į save, į šalia esančio jausmus, pasitelkiant savitarpio pagalbą vardan bendro tikslo.

Mokiniai įvairių veiklų metu mokėsi galvoti ne tik apie save, mokėsi būti atsakingi ir už save, ir už šalia esantį, bei visą klasę, rūpintis ne tik savimi, bet ir draugais.

Komandos būrimas neįmanomas be gebėjimo išgirsti, gebėjimo klausytis, kad išgirstum.

Tylos žygis girioje - nelengva užduotis, kurią vaikai turėjo įveikti visiškai tylomis.

Pasimatymo žaidimas – mokė pastebėti, pakalbinti kiekvieną, išjusti draugą.

Kiekviena veikla stovykloje ugdė tam tikrus komandinio darbo įgūdžius, o jų buvo tiek, kiek mes galėjome iki galo atlikti, išjausti kartu.

Aš kaip klasės mokytoja, praleidusi kartu su savo mažaisiais tris dienas stovykloje, taip pat turėjau valdyti savas emocijas, noro padėti proveržius, kantriai išlaukti, kad patys vaikai rastų sprendimus žaidžiant įvairiausius strateginius - komandinius žaidimus. Mokėsi vaikai, mokiausi ir aš.

Gebėjimas daryti gera kitam, būti kartu, kaip komanda, būti jautriu ir mandagiu, atsiduoti bet kokiai veikai 120 procentų, nesakyti „neskanu“ kol neparagavai, širdžių plakimas vienu ritmu – tai pagrindas, kad būtų gera kartu gyventi, veikti. Whatansu stovykla „SUPER klasė“ – patirtis, kuri išliks ne tik rytdienai, bet ir ateičiai”.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video