Rokiškėnai tėveliai vaikų šventėms vis dažniau renkasi pripučiamus batutus (4)

Publikuota: 2019-05-27 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškėnai tėveliai vaikų šventėms vis dažniau renkasi pripučiamus batutus
Pripučiamas batutas Rokiškyje

Atėjus šiltiems orams prasideda ir šeimų lauko švenčių džiaugsmai. Vis daugiau rokiškėnų vaikų šventėms renkasi puikią pramogą - pripučiamus batutus

Kartą pabandę tėveliai dažniausiai nuomoja batutą ir kitais metais, mat ši pramoga gera ne tik vaikams - tėveliai visada žino kur atras savo mažuosius išdykėlius ir gali ramiau atsipūsti, nes šventės centru ir tampa būtent batutas.

Jurga, jau septintus metus siūlanti šią paslaugą Rokiškio ir kaimyninių rajonų gyventojams sako, kad pats pikas, kaip taisyklė, būna liepos mėnuo. Tada dažnai būna ir taip, jog visi keturi batutai būna rezervuoti beveik visiems savatgaliams, todėl planuojantys šventę liepos mėnesį turėtų suskubti ir batutą rezervuoti iš anksto.

Batutai tinkamiausi vaikams iki 12-13 metų. Šiuo metu galima rinktis iš keturių spalvingų modelių, šiek tiek besiskiriančių savo dydžiu ir nusileidimo takų išdėstymu. 

Mažiesiems labiausiai tinkamas ir populiariausias yra batutas su Smurfais ir Kempiniuku, na o pats ekstremaliausias ir didžiausias- batutas su Tomo ir Džerio personažais.

Batuto nuomos kaina su pristatymu yra 110 eurų/parai.

Daugiau informacijos rasite paspaudę ant šios nuorodos:

https://www.facebook.com/batutairokiskyje/

Batutų rezervazija telefonu +370 677 09366

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą