Rokiškio jaunimo centras talkininkavo Velykalnio poilsiavietėje (0)

Publikuota: 2021-06-02 Kategorija: Laisvalaikis
Rokiškio jaunimo centras talkininkavo Velykalnio poilsiavietėje
Evelina Jasiulionytė / Naujai užsėtas plotas Velykalnyje

Prasidėjus vasarai ir sušilus orams, rokiškėnai traukia į Velykalnį, kur tinklinio, teniso aikštelės, pavėsinės ir kitos pramogos kasdien laukia lankytojų. Visus džiugina išpuoselėta aplinka, prižiūrėtos pievos ir takeliai, prie kurių tvarkymo prisidėjo ir Rokiškio jaunimo centro nariai kartu su Renata Baltrūniene.

Rokiškio bendruomenės „Velykalnis“ vadovas Stasys Mekšėnas pasakojo, kad pagalbos iš Jaunimo centro susilaukė visai netikėtai. „Gegužės pradžioje prašiau Rokiškio seniūno Arūno Krasausko atvežti šviežių žemių, nes reikėjo užsėti žolės plotą šalia naujo kavos aparato. „Rokiškio komunalininkas“ atvežė žemes, o jau kitą dieną netikėtai paskambino Renata Baltrūnienė ir paklausė, ar Velykalniui nereikia kokios nors pagalbos. Keletą valandų darbavomės su būriu jaunuolių ir beveik 50 arų plotas greitai buvo tvarkingai išlygintas, o kitą dieną anksti ryte viską užsėjome ir gausiai palijus lietui žolė netruko sudygti“, - pasakojo S. Mekšėnas.

Labiausiai Velykalnio vadovas džiaugėsi jaunimo nuoširdžiu darbu. „Kuomet labai nori, pagalba ateina pati. Renatos skambutis, siūlantis pagalbą, taip gražiai sutapo su visa situacija, kad negali netikėti likimu. Atvykę jaunuoliai darbavosi noriai ir smagiai, o dabar džiaugiuosi juos matydamas žaidžiančius tinklinį ar tiesiog poilsiaujančius erdvėje, prie kurios grožio ir tvarkos visi sutartinai prisidėjo“.

Velykalnio sporto ir pramogų erdvė vasarą virsta pagrindine laisvalaikio leidimo vieta Rokiškyje. Vakarais susirenka ir apie 100 įvairaus amžiaus poilsiautojų, o sporto aikštelės niekad nebūna tuščios. Šį savaitgalį vyks jubiliejinis 15-asis paplūdimio tinklinio turnyras Rokiškio seniūno taurei laimėti, todėl įvairaus amžiaus žaidėjai mielai kviečiami sudalyvauti smagiose varžybose!

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video