Populiariausios Valentino dienos dovanos skirtingiems biudžetams (0)

Publikuota: 2021-02-08 Kategorija: Laisvalaikis
Populiariausios Valentino dienos dovanos skirtingiems biudžetams
Asociatyvi nuotr.

Tarptautinė įsimylėjėlių šventė yra puiki proga brangiausiems asmenims parodyti, kiek daug jie mums reiškia. Šią dieną ne tik norisi praleisti kartu su antrąja puse – daugelis maloniai jas nustebina ir dovanomis. Jų pasirinkimas gali būti labai įvairus, todėl geriausia iš anksto suplanuoti, kiek ketinate išleisti – atrinkome populiariausias idėjas kiekvienam biudžetui.

Simbolinės dovanos

Nusprendus, kad šiais metais pakaks kuklios, simbolinės dovanos Valentino dienai, geriausia rinktis romantiškas idėjas – taip net ir neišleisdami didelių pinigų antrajai pusei galėsite padaryti puikų įspūdį. Moterims tokiais atvejais puikiai tinka širdies formos įpakavimuose slypintys saldumynai, pliušiniai meškučiai ar šios šventės simboliais papuošti puodeliai bei dekoratyvinės pagalvėlės. Tuo tarpu vyrams galima paieškoti juokingų marškinėlių, džemperių, raktų pakabukų ar kitų mielų, tačiau pakankamai naudingų smulkmenų.

Jei norisi, kad tokia Valentino dienos dovana būtų asmeniškesnė, nepamirškite pridėti ir savo asmeninio indėlio. Tokiais atvejais ypač tinka ranka parašyti, Jūsų jausmus atskleidžiantys jausmai – tokia dovana iš tiesų sunku nesižavėti, o jos paruošimui reikalingas tik Jūsų nuoširdumas. Taip pat galite sukurti bendrų nuotraukų koliažus ar tiesiog pasistengti savo dovanėlę įpakuoti kuo įdomiau ir originaliau. Jei šiam tikslui nepagailėsite laiko ir pastangų, visas Jūsų darbas tikrai bus labai palankiai įvertintas.

Dovanos ketinantiems išleisti daugiau

Tai – kone populiariausia Valentino dienos dovanų kategorija, kuomet brangiausiam žmogui norisi išrinkti šį tą daugiau, nei mielą smulkmeną, tačiau tuo pačiu privengiama itin prašmatnių sprendimų. Tokiais atvejais Jūsų laukia itin platus pasirinkimų spektras. Moterims dažniausiai perkama dekoratyvinė kosmetika, apatinis trikotažas ar įvairiausi aksesuarai, pradedant šalikėliais ir baigiant stilingais papuošalais. Tuo tarpu vyrams parenkami kūno priežiūros, skutimosi reikmenys ar, pavyzdžiui, barzdaskutės.

Norint, kad dovana būtų asmeniškesnė, vertėtų atsižvelgti į antrosios pusės pomėgius ir asmenybę – turėdami vidutinio dydžio biudžetą, tikrai galėsite įgyvendinti ne vieną jos svajonę. Tačiau nepamirškite, kad šiai šventei skirtos dovanos turi būti ne tik praktiškos, bet ir nors šiek tiek romantiškos: tam galite pasitelkti prieš tai aptartas smulkias dovanėles, ar sugalvoti įdomesnį dovanų pateikimą. Jei surengsite šventinę vakarienę ar pasirūpinsite viso vakaro programa, bet kuri pasirinkta dovana brangiausiems žmonėms nuolat primins apie visas Jūsų įdėtas pastangas.

Prabangios dovanos

Jei šiais metais antrąją pusę norite pradžiuginti ypatingai, taip pat turėsite ne vieną pasirinkimą. Šiuo atveju tiek vyrams, tiek moterims tiks panašūs sprendimai, tokie kaip laikrodžiai, prašmatnūs kvepalai, unikalūs aksesuarai ar vardiniais prekiniais ženklais pažymėtos garderobo detalės. Kadangi ruošiatės investuoti daugiau, įsitikinkite, kad atitinkamas daiktas Jūsų antrajai pusei tikrai patiks – tai daug svarbiau nei tikroji dovanos vertė. Jei kyla abejonių, verčiau pasikonsultuokite su artimiausiais draugais: taip gerokai sumažinsite savo šansus suklysti.

Turėdami didesnį biudžetą, galite įgyvendinti ir didesnes brangiausių žmonių svajones. Galbūt juos jau seniai traukia elektrinis paspirtukas, nauja buitinė technika, o galbūt atėjo metas atnaujinti kompiuterį ar telefoną? Variantų šiuo atveju gali būti pačių įvairiausių – jei savo antrosios pusės atidžiai klausysitės, ji pati anksčiau ar vėliau pasufleruos, apie kokią dovaną šiuo metu svajoja. Jums beliks tokius norus paversti realybe!

Tarp visų šių idėjų tikrai surasite bent vieną, kuri turėtų tikti ir patikti Jūsų antrajai pusei. Nesvarbu, kokią pinigų sumą ketinate išleisti, prisiminkite, jog šiuo atveju svarbiausia parodyti dėmesį ir išreikšti savo jausmus. Dar daugiau dėmesio vertų Valentino dienos dovanų rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

Užs. nr. 1250.

Dalintis naujiena

Sponsored Video