Plaukų priežiūros priemonės kasdienai (0)

Publikuota: 2019-09-03 Kategorija: Laisvalaikis
Plaukų priežiūros priemonės kasdienai
Market Rats nuotr. / Gerai atrodančiai šukuosenai pakanka turėti kelias pagrindines priemones ir mokėti tinkamai jomis naudotis

Šiuo metu rinkoje egzistuoja begalė skirtingų plaukų priežiūros priemonių, o reklamos specialistai stengiasi mus įtikinti, kad mums reikia įsigyti visas. Tačiau, tai nėra tiesa. Gerai atrodančiai šukuosenai pakanka turėti kelias pagrindines priemones ir mokėti tinkamai jomis naudotis.

Šampūnas

Tam, kad susikurtumėte tobulą šukuoseną, pirmiausia turite švariai išsitrinkti plaukus. Šis teiginys atrodo savaime suprantamas, tačiau visa paslaptis slypi šampūno pasirinkime. Žinoma, mes galime trinkti plaukus net ir pačiu paprasčiausiu, pigiausiu šampūnu. Jie bus švarūs, tačiau klausimas, ar atrodys gerai. Prastos sudėties šampūnai ilgainiui išsausina plauką, ima lūžinėti galiukai, o bendras vaizdas mūsų visai nedžiugina.

Moterys, norinčios turėti gražius ir sveikus plaukus, turėtų pasirinkti tokį šampūną, kuris idealiai tiks jų plaukams ir bus geros sudėties. Pirmiausia, šampūnas turi visiškai atitikti jūsų plaukų tipą. Turėkite omenyje, kad jis gali keistis su metais, tad nuolat turite būti atidžios ir atsižvelgti į savo plaukų būseną. Taip pat, stenkitės rinktis šampūnus be sulfatų ir parabenų, nes jie labiau tausoja mūsų natūralų plaukų grožį. 

Balzamas arba kaukė

Labai dažnai moterys nuvertina plaukų balzamų ir kaukių naudą. Neretai pamąstome, kad šios priemonės nėra būtinos, o mūsų plaukai atrodys gerai ir be jų. Tačiau, tai nėra tiesa – plaukų balzamas padeda apsaugoti plaukus nuo pažeidimų, saugo juos nuo lūžinėjimų ir įtrūkimų, o kaukės maitina plauką. Parduotuvėse galite rasti skirtingiems plaukų tipams tinkamų plaukų balzamų bei kaukių.

Plaukų formavimo priemonės

Švariai išsitrinkus plaukus ir juos išsidžiovinus, galime pradėti formuoti šukuoseną. Jūs neprivalote turėti galybės skirtingų priemonių plaukų formavimui – pilnai pakaks vienos ar dviejų. Tačiau, šios priemonės ypač svarbios tam, kad jūsų plaukai būtų idealiai sušukuoti ir šukuosena išliktų nepriekaištinga kuo ilgiau. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą