Pavasarinės striukės moterims – kaip pasirinkti tinkamą? (0)

Publikuota: 2021-07-27 Kategorija: Laisvalaikis
Pavasarinės striukės moterims – kaip pasirinkti tinkamą?
Asociatyvi nuotr.

Lietuvos klimatas ir oro sąlygos dažnai būna sunkiai nuspėjamos – vieną akimirką lyja, o kitą jau gali šviesti saulė. Natūralu, kad sunku prognozuoti kada prasidės tikrasis pavasaris. Būtent dėl tokių oro ir temperatūros pokyčių, pavasarinės striukės moterims turi itin didelę reikšmę. Jos turi ne tik būti gražios, bet ir kuo universalesnės, kad nebūtų nei per karšta, nei per šalta. Visgi, geriausia turėti bent kelias striukes, kad galima būtų jas pritaikyti pagal poreikį. 

Jeigu šiuo metu kaip tik ieškote tos idealios pavasarinės striukės moterims, jums pirmiausia reikia nuspręsti ko labiausiai norėtumėte ir kaip dažniausiai ją nešiosite. Turint omenyje jums reikiamą vieną paskirtį (arba kelias), bus kur kas lengviau išsirinkti reikiamą modelį.

Pavasarinės striukės moterims ofisui

Jeigu darbo dienomis visuomet keliaujate į ofisą arba svarbius bei oficialius susitikimus, jums tikrai reikia turėti tinkamą tokioms progoms viršutinį rūbą. Geriausia turėti vieną lietpalčio tipo paltuką, kuris galės jus apsaugoti ir nuo lietaus, ir neleis sušalti, bet nebus pernelyg šildantis. Toks paltukas visada atrodys elegantiškai ir tiks prie jūsų klasikinių drabužių. Galite rinktis ir trumpą variantą – lietpalčio tipo striukę. Tokia pavasarinė striukė itin patiks toms, kurios dažniausiai renkasi dėvėti kelnes.

Jei tai jūsų vienintelė striukė, geriausia rinktis neutralias spalvas. Pavasariui labiausiai tinka smėlio spalvos paltukai, tačiau tikrai nesuklysite įsigijusi juodos, tamsiai mėlynos ar pilkos spalvos kūrinį. Ilgą paltą derėtų rinktis suknelių mėgėjoms, o trumpesnį – kelnių.

Striukės patogiam laisvalaikio praleidimui

Pavasariui atėjus daugelis iš mūsų užsinori vis dažniau išeiti pasivaikščioti į lauką, pasivažinėti dviračiu arba išvykti savaitgalį į gamtą, kur nors toliau už miesto. Būnant gamtoje tikrai pailsi mūsų smegenys ir kūnas, bet tik tuo atveju, jei esame tinkamai apsirengusios ir jaučiamės patogiai. 

Jeigu norite savaitgalį nesukti sau galvos dėl tinkamos aprangos važiuojant į gamtą, jums reikėtų turėti bent vieną patogią striukę su kišenėmis, kad turėtumėte vietos įsidėti telefoną ir piniginę. Idealus variantas būtų oversize stiliaus striukė su kapišonu, kad jaustumėtės visiškai patogiai net ir tuo atveju, jei netikėtai imtų lyti lietus.  

Pavasarinės striukės moterims šaltiems orams

Ko gero, kiekviena moteris puikiai žino tą jausmą, kai pavasarį apsirengus lengvais drabužiais lauke būna labai šalta. Žiūrint pro langą gali atrodyti, kad bus šilta, nes šviečia saulė. Deja, dažnai apsigauname ir galiausiai jaučiamės apsirengusios ne pagal orą. Kad tokių dienų būtų galima išvengti visiems laikams, jūsų spintoje turi atsirasti pavasarinės striukės moterims su lengvu pūku viduje. Tokios striukės yra kompaktiškos, todėl net jei netikėtai atšils, visuomet galėsite ją susilankstyti ir įsimesti į rankinuką. 

 

Užs. nr. 1401.

 

 

Dalintis naujiena

Sponsored Video