Patarimai, kaip išvengti klaidų pasirenkant vejos robotą (0)

Publikuota: 2020-04-15 Kategorija: Laisvalaikis
Patarimai, kaip išvengti klaidų pasirenkant vejos robotą
Vejos robotas

Norite gražaus sodo, tačiau pavargote kaskart investuoti daug savo laiko, kad pavyktų tokiu džiaugtis? Tokiu atveju siūlome užsukti į parkutechnika.lt ir susipažinti su įrangos pasiūla, kuri padės Jums greitai, paprastai ir patogiai atlikti net ir pačius sudėtingiausius vejos priežiūros darbus.

Viena įrangų – vejos robotai, kuriuos savoms reikmėms vis dažniau perka lietuviai.

 

Sklypo dydis bei reljefas

Viena dažniausiai daromų klaidų perkant robotus – skubėjimas. Daugelis vertina kainos pasiūlymus, renkasi variantą, kuris vadinamas „viduriniu“ ir taip tikimasi, kas robotas patenkins poreikius.

Visgi, reikia daugiau dėmesio skirti ne tik kainai, tačiau ir sklypo plotui, taip pat – reljefui.

 

GPS sistema

Tinkamai funkcionuojantis vejos robotas turi teikti paslaugas ir tokiu atveju, kai sode yra daug augalų. Tuomet jis įsimena – kurioje vietoje yra augalas, kokia nors kliūtis ir pjovimas vyks nekliudant dirgiklių.

Tai atrodo akivaizdu ir paprasta, tačiau bandymai sutaupyti ir čia „atsisuka“ atgal prieš pirkėjus, kadangi jie neįvertina, kad pigiuose, ypač kiniško modelio robotuose dažniausiai GPS sistemos yra labai ribotos ir tinkamos tik vėjų, be jokių kliūčių, naudojimui.

Pirkdami būtinai tai įvertinkite.

 

Robotai – ir apsauga nuo kurmių

Pasirinkus galingą robotą, kuris veikia ilgą laiko tarpą, nereikalauja nuolatinių krovimų – ne tik pasirūpinsite gražiai nupjauta veja, tačiau ir papildoma apsauga nuo kurmių. Įranga padeda „iškraustyti“ kurmį iš sodo. Svarbiausia – padaryti tai humaniškai, kadangi gyvūnas pats išsiraus ieškoti naujos gyvenamosios vietos.

Žinoma, efektui „pasiekti“ reikalinga nuolatos veikianti įranga. Tokiu atveju siūlome rinktis galingesnius robotus, kurie turi ilgiau tarnausiančią bateriją. Vėlgi, dažniausiai kiniški robotai kainuoja pigiau, tačiau greitai tenka keisti baterijas naujomis, kadangi jau po valandos pjovimo – jis nustoja atlikti šią funkciją.

 

Lietaus davikliai

Galiausiai, Lietuvos klimatui labai rekomenduojami vejos robotai, kuriuose yra integruoti lietaus dvlikliai. Tokiu atveju, kai pradės lyti – robotas nutrauks darbą. Tai yra būtina ne tik dėl pačios sistemos, tačiau ir vejos, kuri neturėtų būti pjaunama, kai lyja, kadangi tuomet dažniausiai nupjovimai yra nelygūs.

 

Užs. 0992.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą