Paskutinės minutės kelionės – kodėl verta rinktis? (0)

Publikuota: 2021-04-13 Kategorija: Laisvalaikis
Paskutinės minutės kelionės – kodėl verta rinktis?
Asociatyvi nuotr.

Vieniems kelionės – aistra, kitiems galimybė pabėgti nuo kasdienės rutinos ir pailsėti, tretiems tai reiškia puikų laiką su artimais žmonėmis, šeima. Nepaisant to, kokiu tikslu norisi keliauti, organizuojant atostogas svarbu pagalvoti apie keletą esminių kriterijų: biudžetą, kryptį, kelionės tipą ir pan. Geriausia, kai visus kriterijus išpildančius pasiūlymus galima rasti vienoje vietoje. Puikus pavyzdys – paslaugų portalas Beta.lt. Pažintinės, poilsinės kelionės, skrydžiai į saulėtą Ispaniją, Portugaliją ar visų pamėgtą Turkiją. O svarbiausia, patrauklūs pasiūlymai paskutinės minutės kelionėms. 

Ką reiškia paskutinės minutės kelionės? 

Paskutinės minutės kelionės – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie kelionę nori įsigyti pigiau. Nors tokios kelionės nesuplanuosite iš anksto (dažniausiai išvykstama po keleto savaičių ar net dienų), pasiūlymą internetu įsigysite už patrauklią kainą ir galėsite tikėtis geresnių sąlygų – 5 žvaigždučių viešbučio, pervežimo, skrydžio patogesnėse vietose ir pan. Tokio tipo kelionės paprastai atsiranda tuomet, kai ne visi bilietai lėktuve ar kelialapiai išpirkti, lieka laisvų vietų, todėl organizatoriai nori jas išparduoti ir pasiūlyti tiems, kurie nebijo pirkti paskutinę minutę. 

Kodėl verta pirkti paskutinės minutės kelionę? 

  • Idėja spontaniškoms atostogoms. Yra žmonių, kurie savo atostogas planuoja metams į priekį, tačiau yra ir tokių, kurių grafikas laisvesnis. Tokiu atveju tikrai verta kelionę įsigyti paskutinę minutę. Pajutus, kad pavargote ir jums tiesiog būtinas poilsis, galėsite akimirksniu suorganizuoti pabėgimą į kitą šalį ir ten atsipūsti taip, kaip norėsite.
  • Loterija, kurioje galite stipriai išlošti. Ne vienas pritars, kad paskutinės minutės kelionės yra loterija. Tačiau skirtingai nei tikroje loterijoje, čia dažniausiai nėra pralaimėjusių. Jei seksite pasiūlymus, likus vos kelioms dienoms iki išvykimo, galimai atrasite, kad skrydžiai į svajonių šalį kainuoja trečdaliu ar net per pusę pigiau.
  • Idėja šeimos poilsiui. Nors šeimai suplanuoti bendras atostogas laiko prasme gali būti sudėtingiau, dažniausiai už kelių žmonių poilsį tenka gerokai paploninti piniginę. Jei norite sutaupyti ir galite būti lankstūs dėl išvykimo laiko, pirkdami paskutinę minutę galite sutaupyti ir kelionei neištuštinti visų šeimos santaupų.

 

Užs. nr. 1289.

Dalintis naujiena

Sponsored Video