Padangos: atsakymai į svarbiausius klausimus (0)

Publikuota: 2020-04-21 Kategorija: Laisvalaikis
Padangos: atsakymai į svarbiausius klausimus
Rokiškio Sirena nuotr. / Automobilio padanga

Įdomu tai, kad nemaža dalis automobilių savininkų net nesusimąsto apie padangas iki pat to momento, kol dėl jų nekyla kokių nors problemų ar neateina metas įsigyti naujas padangas. Na, o, jei patenkame į kurią nors iš ką tik įvardintų situacijų, netrunka pastebėti, kad klausimų – daugiau nei atsakymų. Taigi, kol į vieną iš šių situacijų nepatekote, turite laiko savęs paklausti: ar tikrai žinau viską apie šią automobilio detalę? Labai tikėtina, kad tik nedidelė dalis atsakys teigiamai. Tad, jei jūsų atsakymas buvo neigiamas, pats metas papildyti turimas žinias ir sužinoti atsakymus į svarbiausius klausimus.

Kokie yra padangų tipai?

Tai – vienas paprasčiausių, tačiau tuo pat metu ir svarbiausių klausimų. Padangos skirstomos į tris tipus: vasarines, žiemines, universalias (dar vadinamos padangos visiems sezonams). Vasarines padangas galima naudoti šiltuoju metu laiku, o taip pat idealiai tinka važiuojant sausa kelio danga (būtent tuomet sukibimas būna pats geriausias). Na, o važiuojant šlapia kelio danga, eksploatacinės šių padangų savybės šiek tiek sumenksta. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad kai kuriose šalyse žieminės padangos yra tiesiog privalomos, na, o, štai Prancūzijoje – jos tikrai nebūtinos. Kalbant apie Lietuvą, verta akcentuoti, kad padangos yra būtinos nuo lapkričio 10 iki kovo 1 dienos. Taip pat svarbu akcentuoti, kad padangų savininkas turi ypač atsakingai pastebėti šių padangų nusidėvėjimo lygį, kadangi nudilusios padangos praranda savo efektyvumą ant šlapios ar apsnigtos kelio dangos, o tai reiškia, kad kelionė yra mažiau saugi. Na, o, kai rato gylis yra mažesnis nei 3 mm, rekomenduojama padangas keisti naujomis tam, kad būtų užtikrintas saugumas. Universalios padangos yra vienas patogiausių ir geriausių variantų, kadangi jas naudoti galima ištisus metus. Vis dėlto, taip pat svarbu sekti šių padangų būklę ir prireikus, keisti naujomis, kad būtų užtikrintas maksimalus kelionė saugumas.

Kur montuoti padangas?

Tam, kad galėtumėte mėgautis saugia ir patogia kelione, pirmiausia reikia padangas įsigyti, o vėliau – ir sumontuoti. Sprendžiant klausimą, kur įsigyti aukštos kokybės padangas, daug svarstyti neteks – turėtumėte spausti čia, jei norite apie tai sužinoti daugiau. Na, o kalbant apie padangų montavimą, svarbu rinktis geriausius šios srities specialistus, nes tik tinkamai sumontuotos padangos užtikrins saugią ir malonią kelionę.

Kur laikyti nenaudojamas padangas?

Jei nuspręsite naudoti vasarines bei žiemines ir, atėjus laikui, jas leisti, tai, savaime suprantama, susidursite su svarbiu klausimu – o kur laikyti nenaudojamas? Idealus pasirinkimas – vėsus garažas, kur padangų pasiektų intensyvūs saulės spinduliai. Na, o, jei tokios galimybės nėra, verta kreiptis į įmones, teikiančias padangų saugojimo paslaugą.

Kokybiškos padangos – svarbi bei ilgalaikė investicija, kuri užtikrins saugias ir malonias keliones. Tad rinkitės atsakingai.

 

Užs. 0996.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą