Odinis sėdmaišis, baldas, kuris reikalauja mažiausiai priežiūros (0)

Publikuota: 2021-09-09 Kategorija: Laisvalaikis
Odinis sėdmaišis, baldas, kuris reikalauja mažiausiai priežiūros
Asociatyvi nuotr.

Odinis sėdmaišis yra dirbtinės odos gaminys, pasižymintis ilgaamžiškumu, kainos ir kokybės santykiu bei stilinga išvaizda. Sėdmaišis yra labai populiarus produktas, dėl savo universalumo  ir patogumo plačiai naudojamas šeimose (svetainėje, vaikų kambaryje) ir viešose vietose (renginiuose, šventėse, restoranuose). Įvairių dizaino ir spalvų odiniai sėdmaišiai leidžia sukurti originalią ir patogią erdvę, kad pritrauktų jus ar jūsų svečius.

Odiniai sėdmaišiai puikus pasirinkimas, nes jie atsparūs oro sąlygoms

Siekdami rasti kokybiškų, patvarių dirbtinės odos medžiagų, lankėmės keliose gamyklose, konsultavomės su siuvėjais ir partneriais, kol radome tinkamiausią pasirinkimą, atitinkantį mūsų klientų poreikius. Odiniai sėdmaišiai mūsų internetinėje parduotuvėje yra sertifikuotas OEKO-TEX®, o dirbtinė oda yra patvari. Sėdmaišiui užpildyti naudojame tik aukštos kokybės polistireno daleles. Odinis sėdmaišis yra labai paprastas ir nereikalauja papildomų investicijų (brangių valiklių, valymo įrangos), nes daugumą nešvarumų galite pašalinti vandens ir audinio pagalba. Sėdynės krepšį sudaro dvi dalys: vidinis krepšys (kuriame yra granulių) ir išorinis dangtelis, kurį prireikus galite lengvai nuimti ir užtikrinti maksimalią švarą.Mūsų siūlomi sėdmaišiai yra atsparūs lietui ir saulei, o būtent dėl šių savybių ir charakteristikų juos galite naudoti tiek lauke, tiek viduje. Tai – vienas iš svarbiausių sėdmaišių privalumų, nes įsigiję vieną prekę pigiai, galėsite ja džiaugtis ir naudoti skirtingose vietose, o sėdmaišių lengvumas ir mobilumas leidžia be didelio vargo keisti jų buvimo vietą.

Odiniai sėdmaišiai tinka terasoms, kavinėms ar net vaikų kambariui

Odiniai sėdmaišiai, kaip ir jų audiniai, pirmą kartą buvo pristatyti Kinijoje. Patogus ir stilingas jų dizainas tapo pagrindine priežastimi, kodėl žmonės pradeda keisti tradicinius baldus-kėdes šiuo produktu. Sėdmaišiai yra plačiai naudojami gyvenamuosiuose kambariuose, nes jie yra patogūs, minkšti baldai. Žmonėms malonu žiūrėti televizorių, skaityti knygas, žaisti kompiuterinius žaidimus ar leisti laiką su draugų grupe ant sėdmaišių. 

Sėdmaišį taip pat labai mėgsta vaikai ir naminiai gyvūnai, todėl dažnai šiuos gaminius randame vaikų kambariuose, skirtuose mažiems vaikams. Dėl savo atsparumo drėgmei ir saulei, lengvos priežiūros (didžiąją dalį nešvarumų galite pašalinti audiniu ir vandeniu) ir puikaus patogumo - tai geriausi baldai terasoms, balkonams ir poilsiui gamtoje.

Odiniai sėdmaišiai taip pat yra labai populiarūs viešose vietose

Sėdmaišiai -  tai puikus produktas lauko kavinėms, restoranams, gimtadieniams ar vestuvėms. Sėdmaišis sukuria laisvalaikio ir patogią erdvę, kurioje galite atsipalaiduoti, bendrauti ir praleisti laiką. Stilingas dizainas ir sodrios spalvos leidžia sukurti novatorišką modernią erdvę. Paprasta priežiūra ir nešiojamas sėdynės krepšys nesukels papildomų sunkumų personalui ar renginio dalyviams, todėl šių produktų taip pat galite rasti biuruose, mokyklose ir universitetuose. Visi tvirti odiniai  sėdmaišiai mūsų internetinėje parduotuvėje tinka bet kokio amžiaus žmonėms.

 

Užs. nr. 1443.

Dalintis naujiena

Sponsored Video