Namų kvapai. Kaip išsirinkti tinkamus namų kvapus? (0)

Publikuota: 2021-06-28 Kategorija: Laisvalaikis
Namų kvapai. Kaip išsirinkti tinkamus namų kvapus?
Asociatyvi nuotr.

Namai yra vieta, kurioje praleidžiame daugybę laiko, dėl to turime sukurti erdvę, kurioje būtų smagu gyventi. Reikia rinktis namų dizainą, kuris būtų ramus, neiššaukiantis, kad neatsibostų ryškios sienos, ryški sofa. Geriausia derinti su balta ar kita neutralia spalva, jei norite ryškių baldų. Namams nepakanka tik baldų, jiems reikia ir kitų dizaino detalių, tokių kaip žvakės, pagalvėlės, paveikslai ir namų kvapai. Namų kvapai ne tik gera dizaino detalė, bet ir daiktas, kuris savo kvapų pagalba padės sukurti jaukumą ir gerą ir malonų kvapą namams.

Namų kvapai. Kaip išsirinkti tinkamą namų kvapą?

Namų kvapas, kaip ir kvepalai yra visiškai asmeninis dalykas, kurį turi išsirinkti pats šeimininkas. Šiais laikais namų kvapų yra įvairių dizainų, dydžių ir kvapų, dėl to namų kvapus nėra sunku išsirinkti.

  • Nesirinkite itin stiprių namų kvapų. Pasirinkus stiprų aromatą namams, gali pradėti skaudėti galvą, gali ir kvapas atsibosti, erzinti, geriau rinktis ramesnius namų kvapus, kad jie neskleistų itin stipraus aromato. 
  • Namų kvapas gali būti tokio pat kvapo, kaip Jūsų kvepalai. Jei Jums patinka saldūs kvepalai, geriausia išsirinkti ir saldų namų kvapą, jei patinka aštrus kvapas, patiks ir aštrus namų kvapas. Rinkdamiesi namų kvapą, kuris turi panašų kvapą į Jūsų kvepalus žinosite,jog šis kvapas Jums patinka ir tinka, neatsibosta ir neerzina.
  • Svarbus ir namų kvapo dizainas. Rinkitės namų kvapus, kurie yra gražūs, kad jie taptų namų dekoro dalimi. Juk svarbu renkantis gerą namų kvapą ne tik skleidžiamas kvapas, bet ir jo išvaizda.
  • Daugkartinis naudojimas.Taip, yra namų kvapų, kuriems reikia pripildyti tik skystį į tą pačią talpą, reikia pakeisti medines lazdeles. Taip yra praktiškiau, ekologiškiau ir pigiau.
  • Jei norite stipraus ir trumpalaikio gero ir malonaus kvapo namuose, vietoj namų kvapų rinkitės namų žvakę, nes jos pagalba namai kvepės visą dieną. Jei Jums tiek tik tereikia, neverta rinktis namų kvapo.
  • Jei norite mažesnio intensyvumo sudėkite mažiau pagaliukų į namų kvapą, tuomet mažiau ir aromatas sklaidysis, jei norite didesnio poveikio - reikia daugiau pagaliukų.

Išsirinkite Jums labiausiai patinkantį namų kvapą ir mėgaukitės geromis emocijomis ir gaiva namuose. Namų kvapas neturi erzinti, turite jo neužuosti, kad nedirgintų ir neatsibostų, dėl to rinkitės atsakingai.

 

Užs. nr. 1374.

Dalintis naujiena

Sponsored Video