Moteriškos pirštinės – mažas akcentas, galintis turėti daug reikšmės jūsų stiliui (0)

Publikuota: 2020-11-30 Kategorija: Laisvalaikis
Moteriškos pirštinės – mažas akcentas, galintis turėti daug reikšmės jūsų stiliui
Asociatyvi nuotr.

Orui atšilus, kiekviena moteris gali pasijusti kaip ant podiumo vaikštanti manekenė: pats metas demonstruoti sukneles, sijonus bei kitus išskirtinio kirpimo bei akį traukiančių spalvų drabužius. Tuo tarpu ruduo ir žiemą, kai oro sąlygos „įpareigoja“ iš spintos išsitraukti šiltus viršutinius rūbus bei aksesuarus ir...susilieti su niūria aplinka. Tikrai ne! Aplinkinių akį traukti gali ne tik stilingas paltas ar kepurė, bet ir žieminės moteriškos pirštinės – fur.lt asortimente sulaukiančios didelio pirkėjų susidomėjimo. Kokybiškos pirštinės apgaubs ne tik jaukia šiluma, bet ir papildys stilingą rūbų ansamblį ar taps aprangos akcentu.

Pirštinės – atrodytų, toks menkas ir vargo renkantis nesukelsiantis pirkinys. Tačiau vizualiai nedidelis šių dydis apaugti neturėtų. Stilingos moterys žino, kokios reikšmingos, formuojant įvaizdį, yra net pačios menkiausios detalės. Pakeitus pirštines, tas pats rūbų ansamblis gali nustebinti nauju įvaizdžiu. O šios, kaip žinia, už paltą kainuoja gerokai mažiau, tad yra „įkandama“ investicija daugeliui moterų.

Užsukus į fizinę parduotuvę ar, internetinėje parduotuvėje atsidarius skiltį „pirštinės“, darosi akivaizdu, jog apsipirkimas neįvyks taip greitai, kaip galbūt buvo tikėtasi. Nebent jūs konkrečiai žinote, ko norite. Jei ne, padėsime susidėlioti svarbiausius prioritetus, susijusius su pirštinių pasirinkimu.

Stilius. Sportinis, laisvalaikio, elegantiškas: kai kurios moterys yra „pasinešusios“ link vieno stiliaus, tačiau daugelis šį keičia priklausomai nuo aplinkybių (darbe – vienoks, laisvalaikiu – kardinaliai kitoks). Renkantis pirštines, kaip ir, beje, bet kuriuos kitus rūbus ar aksesuarus, pagalvoti, prie kokios aprangos šias ketinama derinti. Aišku, yra „saugių“ variantų, pavyzdžiui, klasikinio modelio megztų kamšyto pirštinių, tinkančių prie bet kokio stiliaus drabužių. Tačiau, sutikite, vilnonės megztos pirštinės, dekoruotos žaismingu bumbulu, su klasikinio stiliaus apranga „pjausis“. Dėl šios priežastis dažna moteris nusprendžia įsigyti kelių skirtingų modelių pirštines ir nesuka galvos dėl to, jog šias, nederant prie bendro įvaizdžio, reikės slėpti kišenėse.

Dizainas. Pirštinės nebūtinai turi turėti 5 pirštus: pastarosios gali būti ir kumštinės, suteikiančios rankoms dar didesnę apsaugą nuo žvarbaus oro. Tačiau tai – toli gražu ne vieninteliai galimi variantai. Dizaineriai bei siuvėjai nesnaudžia ir stengiasi nustebinti savo klientes dar nematytomis modelių variacijomis. Įvairūs mezgimo raštai, skirtingų medžiagų (vilna, kailis, kašmyras, oda ir kita), derinimas tarpusavyje, įvairios dekoro detalės: tikėtina, jog dažna moteris savo svajonių pirštinių vizijos neturi (o gal jūs turite?), tačiau, pamačiusi galimus variantus, tikrai tas iš ko pasirinkti.

Spalva. Dauguma pirštinių yra neutralių spalvų (pilkos, rudos, juodos, baltos), tad derės prie įvairių viršutinių drabužių, tačiau kai kurios moterys būtent ryškesnėmis spalvomis stengiasi suteikti savo išvaizdai išskirtinumo. Nesvarbu, koks variantas priimtinesnis būtent jums, iš plataus pirštinių asortimento kažką neabejotinai išsirinksite.

Medžiaga. Kašmyras, tekstilė, oda, vilna, kailis: neretai būtent medžiaga, iš kurios yra pagamintos pirštinės, ir yra pagrindinis kriterijus, lemiantis pasirinkimą. Kai kurios moterys vertina tik tas medžiagos savybes, kurios yra susijusios su pirštinių „eksploatacija“ (šiluma, ilgaamžiškumas, patvarumas ir kita), tuo tarpu kitos dėmesį skiria ir pačios medžiagos, pavyzdžiui, kailio ar vilnos, poveikį žmogaus savijautai. Ir iš tiesų, kodėl „nenušovus dviejų zuikių vienu šūviu“: ar begali būti puikiai, jei pirštinės ne tik šildo, bet ir puošia ar net puoselėja sveikatą.

UAB „Itališki drabužiai“ tarp plataus asortimento kitų kokybiškų prekių, siūlo įsigyti ir moteriškas pirštines, kurios ne tik apsaugos jūsų rankų odą nuo žvarbaus oro, bet ir suteiks garderobui išbaigtumo įspūdį.

 

Užs. nr. 1203.

Dalintis naujiena

Sponsored Video