„Moterų ralis 2020“ varžybose dalyvaus dvi UAB „Lašų duona“ komandos (0)

Publikuota: 2020-08-06 Kategorija: Laisvalaikis
„Moterų ralis 2020“ varžybose dalyvaus dvi UAB „Lašų duona“ komandos
Dalyvių asmeninio archyvo nuotr. / Praeito sezono „Moterų ralis“ dalyvės

Rugpjūčio 8 dieną Vilniuje startuosiančiose „Moterų ralio“ varžybose išvysime dvi komandas iš UAB „Lašų duona“. Viename iš ekipažų važiuos Lina Kreizienė, Orinta Kreizaitė, Evelina Baškevičienė, Miglė Lukšienė, kitame Iveta Aukštuolienė, Greta Šiupinienė, Asta Jankauskienė ir Virginija Čepienė. Didžiajai daliai dalyvių tai jau ketvirtas sezonas, tik Iveta Aukštuolienė varžybose dalyvauja nuo pat pirmų varžybų - jau penktą kartą.

Nuotaikingas pramoginis–orientacinis automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ Lietuvoje organizuojamas nuo 2015 metų. Renginys vykdomas pagal vienos iš autosporto šakų – standartinių gamyklinių automobilių ralio – principus, įtraukiant papildomas sportiškas, pažintį su lankytinais objektais skatinančias užduotis bei saugias greitumines rungtis. Renginio dalyvės privalo laikytis LR Kelių eismo taisyklių.

Varžybose gali dalyvauti ir nevairuojančios moterys ir merginos, svarbu turėti bent vieną vairuojančią komandos narę.

Moterų ralyje, vienoje iš komandų ketvirtus metus varžybose dalyvausianti Lina Kreizienė sakė, jog varžyboms kažkaip ypatingai nesiruošia. „Šiais metais būsiu ekipažo vairuotoja. Labiausiai rūpinuosi, jog nepavestų automobilis, tad nuvariau jį į servisą. Dalyvaujam jau ne pirmą kartą ir visada užduotis sužinome tik varžybų dieną, gavę Kelio knygą. Kasmet maršrutai ir užduotys būna skirtingos, todėl iš anksto numatyti kokių įgūdžių reiks varžybų metu, sudėtinga. Mūsų užduotis šiose varžybose, pasisemti patirties, o svarbiausia – gera nuotaika“ - sako L.Kreizienė. Paklausus, kuo išsiskirs jų ekipas, Lina juokiasi – „būsim ryškios“.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video