Liongino Šepkos parke – spalvingi takeliai džiugins porą metų (2)

Publikuota: 2019-09-14 Kategorija: Laisvalaikis
Liongino Šepkos parke – spalvingi takeliai džiugins porą metų
Rokiškio rajono savivaldybės / Liongino Šepkos parko spalvingi takeliai – ne tik puošmena, bet ir smagus žaidimas.

Skubėdami į darbus, mokyklas, ar tiesiog ramiai vaikštinėdami Liongino Šepkos parko takeliais, rokiškėnai jau pusę mėnesio grožisi naujove: spalvingais takeliais. Kreidelėmis išpiešti linksmieji takeliai, daugelio manymu, buvo tik iki pirmojo lietaus. Tačiau piešinių nenuplovė lietus, nenutrynė skubančių praeivių kojos.

„L. Šepkos parkas pamėgtas ypač mėgiamas rokiškėnų. Jame jau įsikūrusi jaunimo erdvė, parke laiką mielai leidžia jauni tėvai, seneliai, atsivesdami vaikus. Kilo idėja takelį, kuris jungia jaunimo erdvę ir kitas aktyvias laisvalaikio praleidimo vietas – treniruoklius, krepšinio ir teniso aikšteles, padaryti žaismingą, įdomų ir spalvingą, kad vaikai laiką leisų smagiai skaičiuodami, žaisdami įvairius susigalvotus žadimus, nes variantų, ką veikti takelyje, yra daugybė. Vaikams nereikia jokių instrukcijų, jie patys susigalvoja ant kurių langelių šokti negalima skaičiuoja, įvardina spalvas, formas ir nupieštus objektus“, – pasakojo viena iš takelio rengėjų Justina Daščioraitė.

Idėją papuošti parką jos iniciatoriai suderino su rajono vadovais. Jie ne tik palaikė idėją pritarimu, bet ir patys atliko kai kuriuos jos įgyvendinimo darbus. Kaip pasakojo J. Daščioraitė, aktyvių rokiškėnų grupė takeliais parką išpuošė per tris dienas: iš pradžių gruntavo takelius, paskui perkėlė iš eskizų į juos piešinius.

Už takelio idėjos meninį apipavidalinimą L. Šepkos parko lankytojai turėtų būti dėkingi dailininkų Astos ir Ligito Keraičių šeimai. Rokiškėnai klausia: ar negaila, kad toks mielas ir dailus darbas išnyks po pirmojo didesnio lietaus. „Neišnyks... Piešiniai nupiešti specialiomis kreidelėmis. Jie, kaip sakė dailininkė Asta Keraitienė, parką puoš maždaug dvejus metus“, – sakė J. Daščioraitė. Ji teigė, kad apsiriboti tik tuo, kas jau nupiešta, nežadama. Ketinama toliau plėtoti idėją – nupiešti dar daugiau žaidybinių elementų bei ieškoti galimybių parką padaryti dar patrauklesnį visai šeimai. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video