Kviečia dalyvauti projekte „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“ (0)

Publikuota: 2020-09-23 Kategorija: Laisvalaikis
Kviečia dalyvauti projekte „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“
Rokiškio Sirena nuotr. / Jaunimas

Rokiškio rajono automobilių ir motociklų sporto klubas „Viesulas“ įgyvendina projektą „Aktyvaus užimtumo erdvės sukūrimas ir pritaikymas vaikams ir jaunimui Rokiškio mieste“.

Numatomos aktyvaus užimtumo veiklos, vasaros, rudens, pavasario ir žiemos vaikams ir jaunimui, viso 9 stovyklos po 5 dienas. Bus vykdomas šaudymas iš lanko su strėlėmis, pasivėžinimai ir pamokos su kartingais trasoje, pasivėžinimas su dviračiais trasoje, kino veikla „Kinometras“, komandinės, kūrybinės, sveikos gyvensenos ir intelektinės užduotys, aktyvi fizinė veikla, pažintinė veikla, žygiai, žaidimai ir mankštos pratimai, stiprinantys fiziniai pratimai, mobilumo ir funkciniai pratimai, atsipalaidavimo pratimai. Vaikams ir jaunimui vykdomi šaudymo iš lanko su strėlėmis užsiėmimai 6 mėn. Veiklose dalyvaus 60 asmenų, ne mažiau kaip 50 proc. patiriantys socialinę atskirtį asmenys.

Stovyklų vieta: automobilių ir motociklų trasoje, Uljanavos kaime, Rokiškio r. ir stovyklavietėje Rokiškio r. Sukurtoje laisvalaikio ir užimtumo erdvėje bus aktyviai ir prasmingai leidžiamas laisvalaikis, skatinamas projekto dalyvių sveikas gyvenimo būdas, įvairiomis priemonėmis organizuojamas dalyvių sportinis ir kultūrinis ugdymą ir tokiu būdu siekiama mažinti socialinę atskirtį ir skurdą.

Bus vykdomas 4 val. trukmės socialinius ryšius bendruomenėje stiprinantis renginys, kuriame susirinks projekto dalyviai su savo artimaisiais ir aktyviai praleis laiką prie užimtumo veiklų. Suformuoti fizinio aktyvumo įgūdžiai ir praktinės žinios, suteiks įgūdžius aktyviai leisti laisvalaikį ir leis atsispirti socialinei įtakai ir rūpintis sveikatos stiprinimu. Projekto dalyviai bus motyvuoti aktyviai kryptingai ir turiningai veiklai, išugdyti projekto dalyvių bendravimo įgūdžiai, suteiks socialinį atsparumą žalingiems įpročiams ir formuos socialinį jaunimo atsparumą ir savarankiškumą. 

Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis. 

Teirautis tel.: +370 686 37924, Romas

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video