Koks sodo apšvietimas yra tinkamiausias jūsų aplinkai? (0)

Publikuota: 2021-02-26 Kategorija: Laisvalaikis
Koks sodo apšvietimas yra tinkamiausias jūsų aplinkai?
Asociatyvi nuotr.

Sodo apšvietimas gali labai prisidėti prie gražaus vakaro sukūrimo. Mes jums pateiksime geriausius būdus apšviesti sodą naktį bei kaip suteikti ypatingumo jausmo akimirkoms, kurios jums teiks nuoširdų džiaugsmą.

Taigi yra trys pagrindiniai išorinio apšvietimo metodai. Pirmiausia galite įrengti nuolatinius žibintus, kuriuos turės sumontuoti elektrikas. Antra, galite pasirinkti žemos įtampos dekoratyvinį apšvietimą, kurį galite patys sumontuoti. Trečia, tai saulės apšvietimas.

Nuolatinis apšvietimas

Geriausias pasirinkimas yra lempos su judesio davikliais, siekiant taupyti energiją. Taip pat verta pabrėžti, kad tyrimai rodo, jog įsilaužėliai pamatę tokį apšvietimą gali pabijoti apiplėšti jūsų namus. Todėl tai gali veikti kaip atgrasymo priemonė. Taip pat jie yra naudingi kovojant su gyvūnais, kurie gali nekviesti apsilankyti jūsų teritorijoje. Naudokite šį apšvietimo būdą visur, kur įmanoma, kur jis bus naudingiausias - prie visų įėjimų, vietose, kurias norite apsaugoti.

Dekoratyvinis apšvietimas

Investuoti į dekoratyvinį apšvietimą yra tikrai verta. Pasirinkite žemos įtampos apšvietimo sprendimą savo sode. Įsitikinti, kad jie būtų tinkami naudoti bet kokiu oru, kad būtų atsparūs tiek vandeniui, tiek šalčiui. Šie žibintai nėra tokie ryškūs lyginant su tais, kuriuos galite įjungti paspaudę jungiklį, tačiau jie tikrai yra ryškesni ir tarnauja ilgiau nei saulės energija varomi produktai. Toks sodo apšvietimas taip pat yra labai ekonomiškas būdas apšviesti jūsų sodą, nes yra naudojama mažiau elektros. Būkite kūrybingi ir žaiskite naudodami spalvotas lemputes ar filtrus; tamsesnėmis dienomis persekiojančios mėlynos spalvos, šildančios raudonos ar apelsinų spalvos. Skirtingos spalvos padės sukurti pačias įvariausias emocijas.

Saulės energergija

Žinoma, mums labiausiai prieinamas šviesos šaltinis yra saulė, o jos energijos kaupimas ir naudojimas vėliau yra labai efektyvus apšvietimo būdas. Šiais laikais galite įsigyti įvairiausio tipo šviestuvų, kurie naudoja saulės energiją. Tai yra apšvietimas, kuris nieko nekainuoja. Tiesiog pastatykite lempą toje vietoje, kur yra daugiausia saulės šviesos ir jūs turėsite nemokamą šviesą. Tačiau šis metodas turi ir minusų, nes pagrindinis šviestuvo energijos šaltinis yra saulė. Tad jeigu jos kažkurią dieną iš viso nėra arba yra labai mažai, tai tokie šviestuvai negaus reikalingos energijos tam, kad galėtų šviesti. Todėl prieš renkantis šį apšvietimo būdą labai gerai apsvarstykite ar dėl minėto dalyko jums nekils nemalonių problemų.  

 

Užs. nr. 1259.

Dalintis naujiena

Sponsored Video