Kokios spalvos labiausiai tinka virtuvei? (0)

Publikuota: 2020-05-28 Kategorija: Laisvalaikis
Kokios spalvos labiausiai tinka virtuvei?
Virtuvė

Virtuvėje daugeliui iš mūsų tenka praleisti nemažai laiko – čia gaminame gardžiausius patiekalus, o dažnai tame pačiame kambaryje juos ir ragaujame. Tam, kad nepritrūktų nei įkvėpimo, nei apetito, labai svarbu pasirūpinti tinkamu virtuvės interjeru, kuriame itin svarbų vaidmenį atlieka spalvos. Pasirinkti atspalviai ne tik leidžia išplėtoti tam tikrą stilistiką, bet ir gali paveikti mūsų emocijas – jei nenorite suklysti, pirmenybę teikite šiems tonams.

Visi neutralūs atspalviai

Tai – kone pats dažniausias ir saugiausias pasirinkimas ne tik virtuvei, bet ir bet kokiai kitai namų erdvei. Kalbėdami apie neutralius tonus, dažniausiai įsivaizduojame smėlinius, pilkus ir kitus panašius variantus, tačiau iš esmės kiekviena spalva gali būti neutrali – tereikia surasti tinkamą jos atspalvį. Pavyzdžiui, jeigu naudosite blausesnę geltoną ar oranžinę, interjeras bus šiltas ir jaukus – tokios aplinkos nuobodžia tikrai nepavadintumėte.

Žemės spalvos

Tokios spalvos spinduliuoja natūralumu – juk didžioji dalis mūsų naudojamų produktų atsirado būtent iš žemės. Be to, tokios spalvos kaip sodriai žalia ar praktiškai visi rudi atspalviai yra ypatingai saugus pasirinkimas, kadangi kol kas nėra jokių minčių, kad šie tonai galėtų apleisti savo pozicijas interjero tendencijose. Tiesa, renkantis baldus, kur kas dažniau naudojame rudą, o ne žalią spalvą, tačiau norint sukurti jaukesnę atmosferą, rekomenduojama įtraukti ir šiek tiek tokių detalių. Tam galite pasitelkti staltieses, servetėles ar netgi žaliuojančius augalus.

Raudonos detalės

Nors dažniausiai labai ryškių spalvų patariama vengti, raudoni atspalviai yra išimtis. Tokia aplinka asocijuojasi su svetingumu, gyvybingumu ir leidžia išvengti nuobodžios atmosferos. Tiesa, jei nesate tikri, ar toks pasirinkimas Jums iš tiesų patiks, virtuvėje panaudokite tik kelias tokias detales, pavyzdžiui, kėdes ar šaldytuvą. Jei rezultatas patiks, vėliau jų galėsite įtraukti ir daugiau.

Balti tonai

Nors šią spalvą labiau norėtųsi priskirti vonios kambariui, ją drąsiai galima pritaikyti ir virtuvėje. Toks interjeras asocijuosis su švara ir tvarka, todėl tokioje atmosferoje dar lengviau gims nauji Jūsų kulinariniai šedevrai. Visgi, jei norite išvengti pernelyg didelio sterilumo, baltus atspalvius turėtumėte derinti ir su kitais, tačiau šiuo klausimu jie tikrai nėra reiklūs, tad galėsite išbandyti pačias įvairiausias idėjas.

Šviesiai geltoni atspalviai

Šie tonai asocijuojasi su šviesa, saule ir gera nuotaika, todėl tikėtina, kad jos netrūks ir Jūsų virtuvėje. Tokie atspalviai nevargins, bus lengvai derinami ir padės išvengti pernelyg didelio sterilumo ar nuobodumo. Paprasčiausia juos pritaikyti dekoruojant sienas, tačiau jei turite kitų idėjų, jos visos taip yra labai sveikintinos.

Virtuvės spintelėms – naujos tendencijos

Kaip ir visų kitų kambarių, taip ir virtuvės interjero tendencijos nuolat kinta. Kalbant apie 2020 metų spintelių dizainą, be jau minėtų atspalvių, tarp madingiausių variantų surasime ir daugiau įdomių spalvų. Siūloma naudoti melsvus ir žalsvus atspalvius – tokie sprendimai atrodys unikaliai, tačiau Jūsų pernelyg nevargins. Madinga bus ir virtuvėje kiek neįprasta juoda spalva, o taip pat savo populiarumo neapleis ir medienos imitacijos. Taigi priklausomai nuo puoselėjamos stilistikos, tikrai surasite sau artimus variantus. Tiek šių, tiek kitų atspalvių virtuvės baldus galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje – šioje svetainėje jie parduodami gera kaina.

Tai – labiausiai virtuvei tinkančios spalvos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad šioje patalpoje turėtumėte vengti kitų eksperimentų. Svarbiausia atsargiai eksperimentuoti su ryškesniais atspalviais, kurie ilgainiui gali pradėti šiek tiek varginti, tačiau visos kitos idėjos padės pasiekti labai unikalių ir žavingų rezultatų.

 

Užs. 1027.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video