Kokie kvepalai ilgiausiai išsilaiko? (1)

Publikuota: 2019-06-21 Kategorija: Laisvalaikis
Kokie kvepalai ilgiausiai išsilaiko?

Daugumai žmonių labai svarbi stiliaus dalis yra kvepalai. Jie kaip dar vienas papildomas drabužis, suteikiantis pasitikėjimo savimi ir užbaigiantis įvaizdį. Puikiai suprantama, kad kiekvienas besirenkantis kvepalus nori, jog tas malonus kvapas kuo ilgiau išliktų. Tačiau kodėl vienų kvepalų aromatą galima jausti visą dieną, o kiti, rodos, neišlaiko nei kelių valandų? Ką reikia žinoti?

Visų pirma, kiek laikysis aromatas, priklauso nuo kvepalų koncentracijos. Pagal tai yra išskiriamos skirtingos kvapų rūšys, kurios paprastai visame pasaulyje sutartinai žymimos raidžių santrupomis. Aptarsime pagrindines, populiariausias kvepalų rūšis pagal koncentraciją. Tai žinodami bei atsižvelgdami į savo galimybes, numatydami kokią pinigų sumą galite skirti, kvapų gausoje lengviau atrasite būtent jums tinkantį variantą.

Pačios didžiausios koncentracijos kvapai, kurie dažnai vadinami tikraisiais kvepalais, yra pure parfum (PP). Kadangi juose kvepalų koncentracija yra stipriausia, aromatas yra labai intensyvus bei ilgai išsilaikantis, todėl visai nereikėtų stebėtis, kad tokie ir kainuoja daugiau nei kiti kvepalai. Tokiais stipriais kvepalais rekomenduojama kvepintis šaltuoju metų laiku arba vakarais. Užtenka tik keleto lašelių, ir gardų kvapą jausite beveik visą parą!

Galima sakyti, jog populiariausi kvepalai yra Eau de Parfum. Tai parfumuotas arba kitaip vadinamas kvapusis vanduo, kurį lengvai atskirsite pamatę santrupą EDP. Suprantama, kad šių kaina mažesnė nei tikrųjų kvepalų.

Dar viena populiari kvepalų rūšis - eau de Toillete (EDT). Lietuvoje tokie paprasčiausiai vadinami tualetiniu vandeniu. Jų kvapas savo intensyvumu skiriasi nuo kvepalų ir parfumuoto vandens. Jis yra silpnesnis, aromato išsilaikymo laikas trumpesnis, todėl jų geriausia naudoti daugiau ir pasipurkšti keletą kartų. Tualetinį vandenį patartina naudoti vasaros sezono metu ir dieną, kai norima mažesnio intensyvumo kvapų.

Eau de Cologne (EDC) - tai odekolonas, turintis mažiausią kiekį kvapiųjų medžiagų, todėl ir kvapas laikosi trumpai, apie kelias valandas.

Verta prisiminti, jog jei norite ilgiau išlaikyti gardų kvepalų aromatą, reikėtų rinktis tik originalius. Kvepalų klastotės dažnai nuvilia ir negarantuoja kokybės. Populiarius ir kokybiškus kvepalus tiek moterims, tiek vyrams rasite žinomose internetinėse arba fizinėse parduotuvėse.

Purkškite kvepalų dulksną ant kaklo, riešų, alkūnių ir tokiu būdu mėgausitės aromatu ilgesnį laiką, nes kvepintis labiausiai tinka pulsuojančios kūno vietos. Taip pat žinokite, kad kiekvieno žmogaus oda skirtinga, taigi kitokios ir kvepalų išsilaikymo sąlygos. Taigi, labai svarbu surasti jums tinkančius!

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą