Kokiais rūbais pravartu apsirūpinti rudenį? (0)

Publikuota: 2020-10-14 Kategorija: Laisvalaikis
Kokiais rūbais pravartu apsirūpinti rudenį?
Asociatyvi nuotr.

Nors šį sezoną šalti rudeniški orai atskubėti neketina, savo garderobą daugiau ar mažiau pradedame koreguoti jau pirmosiomis šio sezono dienomis. Lengvus vasariškus rūbus pradeda keisti kur kas šiltesni drabužiai, tačiau nors rūpinamės praktiškumu, niekuomet nepamirštame pagalvoti ir apie dizainą – juk net ir atvėsus orams norisi išlikti madingiems. Šį kartą išskyrėme populiariausius rudeninius drabužius ir aptarėme, kokius jų modelius pravartu turėti ir vyrams, ir moterims – apsirūpinę jais, žvarbius orus pasitiksite ne tik šiltai, bet ir stilingai.

Šiltesni švarkeliai

Tikėtina, kad tokius rūbus dažniausiai dėvėsite rudens pradžioje, tačiau kai kuriuos iš jų vėliau galėsite pritaikyti ir po striuke. Tam tikrai puikiai tiks džinsiniai švarkeliai, kurie šiais metais yra itin madingi vyriškių tarpe. Tiesa, džinsas bus madingas ne tik tarp švarkų, bet ir tarp kitų vyriškų drabužių, tad galėsite sugalvoti pačių įvairiausių derinių. Turėkite omenyje ir tai, jog tradicinį džinsą vis dažniau keičia išgarintos, įvairiais raštais ar kitais patobulinimais papuoštos medžiagos – jei rinksitės tokį švarkelį, paieškokite įdomesnių variantų.

Tuo tarpu moterims siūloma kuo ilgiau neatsisveikinti su odinėmis striukėmis – sunku suskaičiuoti, kaip ilgai jos neapleidžia savo pozicijų. Vilkėdamos tokį odinį švarkelį, galėsite sukurti charizmatišką, galbūt net ir šiek tiek baikerius primenantį įvaizdį – būtent tokie sprendimai šiuo šaltuoju sezonu susilauks itin daug dėmesio.

Paltai

Šis rūbas pastaruoju metu vis dažniau pakeičia striukes – nors ir jos turi savų privalumų, paltai leidžia sukurti kur kas solidesnį, elegantišką įvaizdį, kuris gali būti aktualus abiejų lyčių atstovams. Galbūt kiek netikėta, tačiau tiek tarp vyrams, tiek ir tarp moterims skirtų paltų, dominuoja ta pati tendencija – tai populiarusis oversized dydis. Jei apsirūpinsite tokiu paltu, ne tik rudenį, bet ir žiemą pataikysite tiesiai į dešimtuką. Gera žinia ta, kad spalvos šiuo atveju nėra apibrėžiamos, tad jas galėsite rinktis pagal savo skonį.

Moteriški paltai galėtų būti ne tik laisvesni, bet ir ilgesni – tokie jų modeliai bus dar madingesni. Tuo tarpu vyriškiams formalaus įvaizdžio nereikalaujančiomis dienomis siūloma pagalvoti ir apie šiltesnes liemenes. Nustebsite, jog ir šie rūbai gali pakankamai gerai saugoti nuo žvarbaus vėjo – tereikia pasirinkti vėsesniems orams pritaikytus modelius.

Megztiniai

Tai – kone patys populiariausi ir universaliausi rūbai, vienodai mėgstami tiek vyrų, tiek ir moterų. Jų pritaikymo galimybės iš tiesų yra neribotos: tas pats megztinis puikiai tiks ir žvarbesnį vasaros vakarą, ir šiltesnę žiemos dieną. Kalbant apie vyraujančias jų madas, vyrams šį sezoną pravartu paieškoti dryžuotų modelių – su tokiais rūbais atrodysite itin stilingai. Visgi, jei dryžiai nėra tai, ką mėgstate labiausiai, galite apsiriboti ir keliomis ryškesnėmis juostomis: tai dar labiau palengvins Jūsų paieškas. Nesuklysite pasirinkę ir ryškiai raudoną megztinį – ši spalva tarp vyriškų rūbų išliks populiari visą šaltąjį sezoną. Tokių drabužių galite atrasti Pigu.lt el. parduotuvėje.

Tuo tarpu dailiosios lyties atstovės šiuo klausimu turi dar didesnę pasirinkimo laisvę. Kadangi šį sezoną madingi bus įvairūs raukiniai, jais papuošti gali būti ir megztiniai moterims – pasipuošusios tokiais rūbais, atrodysite itin elegantiški. Taip pat savo populiarumo nepraras ir pūstos rankovės bei įdomesnių formų pečiai – tikriausiai tarp megztinių atrasite daugiausiai šias tendencijas atitinkančių variantų.

Kelnės

Moterims šį sezoną patartina išbandyti ne visiškai įprastą raudonos ir purpurinės spalvos derinį – jį puikiai atskleisite pasirinkusios atitinkamos spalvos kelnes. Visgi, jei tokie ryškūs sprendimai ne Jums, turėtumėte nudžiugti išgirdusios, jog šie metai taps savotišku tamsos sugrįžimu. Tai reiškia, kad madingos bus pačios įvairiausios tamsios detalės, tad tikėtina, kad neapsieisite ir be juodų kelnių. Tuo tarpu vyrams puikiai tiks prieš tai aptarti džinsai – juos ir vėlgi reikėtų rinktis kuo įvairesnius. Taip pat verta apsvarstyti itin madingą idėją nuo galvos iki kojų apsirengti to paties atspalvio rūbais – šiuo atveju galite rinktis tiek neutralius, tiek ryškius, akį traukiančius variantus.

Marškiniai

Šie drabužiai moterims ir vyrams pasitarnauja visais metų laikais, todėl bent kelis tokius modelius turėti savo spintoje yra kone privalu – juos galėsite vilkėti ir darbo, ir svarbių iškilmių metu. Aiškių reikalavimų šiam sezonui nėra, tačiau rinkdamiesi juos, tikrai galėsite pritaikyti ne vieną aukščiau aptartą tendenciją. Pavyzdžiui, vyriškiams verta pagalvoti apie dryžuotus ar džinsinius jų modelius, o moterims – paieškoti raudonų ar purpurinių variantų. Tačiau dar kartą pasikartosime – šį kartą viskas priklauso tik nuo asmeninio Jūsų skonio.

Tarp visų šių drabužių tikrai surasite bent kelis, kurie Jums ir tiks, ir patiks. Antrojo aspekto tikrai nereikėtų ignoruoti – geriausiai bet kokias madas atskleisite tik tuo atveju, jeigu patys jausitės savimi. Tai galioja net ir tuomet, jei reikia nusižengti kelioms stiliaus taisyklėms – juk jos ir sukurtos tam, kad kartais jas sulaužytumėme!

 

Užs. nr. 1146

Dalintis naujiena

Sponsored Video