Kokiais būdais galima padidinti lūpas? (0)

Publikuota: 2021-06-01 Kategorija: Laisvalaikis
Kokiais būdais galima padidinti lūpas?
Asociatyvi nuotr.

Lūpų putlinimas šiomis dienomis yra itin populiari procedūra. Iš dalies taip yra dėl šiuo metu esančių grožio tendencijų. Įprasta manyti, jog tendencijos diktuoja procedūrų paklausą ir pasiūlą. Kadangi lūpų putlinimas yra toks populiarus, atsiranda vis daugiau naujų būdų, kaip tai padaryti: 

  • Lūpas putlinti hialuronu jau yra įprasta. Visi žino, jog mūsų organizmuose yra hialurono, todėl akivaizdu, jog toks lūpų putlinimas yra visiškai nepavojingas. Vizitas trunka apie 30 - 60 minučių, o rezultatas išlieka 1 - 2 metus.
  • Kiek sudėtingesnis ir mažiau prognozuojamas lūpų didinimo būdas - riebalais. Pasiryžti tokiai operacijai išdrįs tikrai ne kiekviena. Operacija nesudėtinga, tačiau prigyja tik dalis riebalų, todėl yra rizika, jog rezultatas bus asimetriškas.
  • Operacijos metu galima nebūtinai rinktis lūpų putlinimą riebalais. Galima rinktis viršutinės lūpos pakėlimą, dėl kurios bus sukurtas putlesnių lūpų efektas.
  • Lūpas padailinti galima botoksu. Pakėlus lūpų kampučius, galima sukurti dailesnių lūpų įvaizdį. 

Kuris būdas saugiausias? 

Bet kokia operacija kelia riziką. Dėl to negalima teigti, jog kiekvienas lūpų didinimo būdas yra saugus. Saugiausia rinktis nechirurginį lūpų putlinimą, o hialurono rūgšties injekcijas. Kai kuriais atvejais verta rinktis botoksą, tačiau jis gali tik padailinti lūpų formą. Geriausia rinktis hialurono injekcijas. Tai saugus ir efektyvus lūpų putlinimo būdas. 

Kur kreiptis?


Rasti patikimą grožio kliniką yra rimtas iššūkis.Pastebima, jog injekcijas į lūpas siūlo ne tik plastikos chirurgai, gydytojai dermatologai, bet ir estetinių procedūrų fanatikės. Neprofesionaliai atliktos procedūros gali turėti ilgalaikį šalutinį poveikį, tokį kaip asimetrija, infekcija. Neverta rizikuoti ir kreiptis į mažiau patyrusius specialistus. Saugiausia rinktis patikimas grožio klinikas, tokias kaip Belladerma.lt. Tuomet nereikės jaudintis dėl galimų nesklandumų.

 

Užs. nr. 1355.

Dalintis naujiena

Sponsored Video