Kelnių tipai, kuriuos privalu turėti visiems vyrams (0)

Publikuota: 2020-10-23 Kategorija: Laisvalaikis
Kelnių tipai, kuriuos privalu turėti visiems vyrams
Asociatyvi nuotr.

Net nekyla abejonių, jog vyriškos kelnės yra vieni iš pagrindinių drabužių, dominuojančių visų stipriosios lyties atstovų spintose. Visgi, ne kiekvienas iš jų susimąsto, kiek daug skirtingų šių rūbų tipų šiuo metu galima rasti prekyboje. Visi iš jų pritaikyti atitinkamoms progoms ir užsiėmimams, tad akivaizdu, kad savo garderobe reikėtų turėtų bent kelių skirtingų tipų kelnes – taip užsitikrinsite maksimalų komfortą ir niekuomet nepritrūksite teisingų pasirinkimų. Išskyrėme kelis populiariausius vyriškų kelnių tipus: įsitikinkite, ar visus juos jau turite savo drabužinėje.

„Chino“ tipo kelnės

Nors toks pavadinimas Jums gali būti negirdėtas, didelė tikimybė, kad šios kelnės jau dabar yra Jūsų spintoje. Iš esmės tai medvilninės kelnės (dėl didesnio komforto šis audinys kartais maišomas su elastanu), kurios galėtų būti laikomos tarpiniu variantu tarp labai oficialių, prie kostiumo dėvimų ir laisvalaikiui skirtų kelnių.

Tiesa, jos taip pat būna dviejų tipų. Paprastesni modeliai yra siuvami iš kiek grubesnės medžiagos ir turi pakankamai ryškiai matomas siūles, suteikiančias tokioms kelnėms išskirtinumo. Tuo tarpu elegantiškesni ir kiek oficialesni modeliai yra siuvami be matomų siūlių – vietoj jų išryškinamas kantas. Tokių kelnių gamybai neretai pasitelkiama kokybiškesnė ir švelnesnė medvilnė.

Kelnės prie kostiumo

Pagrindiniai tokių kelnių išskirtinumai yra prieš tai aptartas, elegancijos suteikiantis kantas ir kiek aukštesnis liemuo, leidžiantis patogiau derinti švarkus ir paprasčiau į vidų susikišti marškinius. Tokias kelnes galima pirkti tiek bendruose komplektuose, tiek ir atskirai. Tiesa, jeigu labai oficialiuose, griežto aprangos kodo laikytis priverčiančiuose renginiuose praktiškai netenka laikytis, galite rinktis ir kiek šiuolaikiškesnius jų modelius – svarbiausia, kad juos lengvai priderintumėte ir prie švarko, ir prie klasikinių marškinių.

Sportinės kelnės

Tokios vyriškos kelnės dažniausiai įsivaizduojamos kaip tokios, kurias galima pritaikyti tik sporto salėje, tačiau jei atkreipsite dėmesį į šiuolaikiškesnius jų modelius, liksite labai maloniai nustebinti. Dabar galima rasti itin stilingų, siaurėjančių, labai minkštų ar kitaip patobulintų sportinio stiliaus kelnių, kurios pravers ne tik aktyviai leidžiant laisvalaikį, bet ir tvarkant neįpareigojančius sekmadienio reikalus, keliaujant ar tiesiog ilsintis. Kokį konkretesnį jų modelį pasirinksite, priklauso tik nuo Jūsų pačių, tačiau faktas vienas – jei vertinate komfortą, bent vienos tokios kelnės tikrai nusipelnė vietos Jūsų spintoje.

Kelių tipų džinsai

Nesuklysime pasakę, jog džinsai yra kone populiariausi vyriški rūbai, tad garderobe neabejotinai reikėtų turėti kelis tokius variantus. Pradėkite nuo klasikinio, mėlyno modelio – pagrindiniai jiems keliami reikalavimai yra aukšta kokybė, tinkamas dydis ir visapusiškas komfortas. Taip pat verta pagalvoti ir apie stilingesnius, pavyzdžiui, garintus ar plėšytus džinsus. Nors pastarieji vertinami šiek tiek kontraversiškai (yra nuomonių, kad jie tinka tik jaunimui), priderinę solidesnius marškinius ir švarką, sukursite itin žavų ir labai stilingą įvaizdį. Tiek šiuos, tiek kitus rūbus įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje arba spustelėję čia: https://pigu.lt/lt/drabuziai.

Kargo kelnės

Šios kelnės gali būti panašios į daugelį aukščiau aptartų tipų, tačiau pagrindinis skirtumas tas, jog tokie modeliai bus papuošti didelėmis šoninėmis kišenėmis. Nors jų stilistika šiek tiek primena žvejybai pritaikytus rūbus, iš esmės tokius drabužius galima derinti prie įvairiausių stilių rūbų. Mėgstantiems klasiką, rekomenduojama rinktis smėlinius atspalvius, tuo tarpu vertinantiems praktiškumą, labiausiai patiks juodi modeliai. Tiesa, nepamirškite, jog didelės kišenės ant šių kelnių naudojamos kaip puošmena, tad pripildyti jų įvairiausiais daiktais Jums tikrai nereikėtų.

Velvetinės kelnės

Kaip ir galima suprasti iš pavadinimo, tokios kelnės yra siuvamos iš velveto: atrodo, kad toks audinys yra sudarytas iš virvučių, tad atpažinti tokius rūbus tikrai nėra sunku. Nors neretai vyrauja nuomonė, kad tai – pakankamai klasikiniai, brandesniems vyrams skirti rūbai, nuvertinti jų nereikėtų. Tokios kelnės visus savo privalumus atskleis vėsesnėmis dienomis, o jei suderinsite jas su sportbačiais ir neįpareigojančio stiliaus marškinėliais, sukursite labai jaunatvišką įvaizdį.

Tai – populiariausi, tačiau vis dar ne visi vyriškų kelnių tipai, kuriuos įmanoma surasti prekyboje. Rinkdamiesi juos, iš karto pabandykite įsivaizduoti, prie kokių drabužių naujuosius rūbus derinsite ir kokiose situacijose kelnes nešiosite – atsakę sau į šiuos klausimus, sprendimą visuomet priimsite gerokai greičiau.

 

Užs. nr. 1163.

Dalintis naujiena

Sponsored Video