Kava – kūnui ir sielai. Kodėl du puodeliai per dieną net sveika? (0)

Publikuota: 2020-01-23 Kategorija: Laisvalaikis
Kava – kūnui ir sielai. Kodėl du puodeliai per dieną net sveika?
Market Rats nuotr. / Kavos puodelis

Ar sunkiai pradedate rytą be kavos puodelio? Tokiu atveju esate toks pats kaip likę 60 procentų pasaulio žmonių, kuriems kavos gėrimas ryte yra ritualas, kuris suteikia jėgų ir padeda pasiruošti dienai. 

Iki šiol apie kavą kalbama labai daug, ji aptariama iš skirtingų pozicijų, galiausiai, apdiskutuota iš skirtingų pozicijų, kadangi kol vieni teigia, kad kava yra sveikas pasirinkimas, tol kiti baiminasi, kad nuolatos ją gerdami galite priprasti prie kofeino kaip narkotiko.

Kokybiška kava – Jūsų smegenims

Žinoma, malonumą Jums gali dovanoti tik tikrai geros kokybės kava. Dažniausiai tokią pavyksta pagaminti naudojant kavos aparatus, kadangi paprasčiausias plikymas su karštu vandeniu neleidžia atsiskleisti visoms gerosioms jos savybėms.

Pati įranga nėra brangi, juolab, sugedus – kavos aparatų remonto kaina taip pat dažniausiai negąsdina, tad siūlome rytą pradėti nuo tikros kavos, kuri gaminama iš pupelių. Kava tonizuoja, ji aktyvina, tad išties kofeinas padeda prasiblaškyti ir susikaupti tada, kai to reikia.

Žinoma, svarbiausia yra kiekiai, nes per daug – nėra naudinga ir gali iššaukti priešingą efektą.

Kava ir energijai

Kava gali suteikti Jums daugiau energijos. Ne veltui ją sportininkai geria prieš varžybas. Žinoma, tokiu atveju reikalingos mažos kavos dozės, kurios savyje turi didelius kofeino kiekius.

Taip pat kava yra rekomenduojama tiems, kurių spaudimas visada yra mažas. Dažniausiai tokie žmonės skundžiasi, kad įprastų darbų atlikimas iš jų reikalauja nemažai pastangų, jau atsikėlę ryte jie jaučiasi pavargę. To išvengti galite išgėrę kavos.

Kava – malonumui

Galiausiai, kava gali suteikti Jums galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų. Kai kurie žmonės perka brangesnę kavą kaip dovaną sau. Juk atlikus tam tikrus darbus nusipelnėte apdovanojimo ir tai gali būti gera kava.

Salvata meistrai (kurių kasdienybė yra televizorių remontas ir kavos aparatų taisymas) tikina, kad  atsiradus tokio tipo įrangos gedimams žmonės labai skubiai kreipiasi pagalbos, kadangi malonumas atsipalaiduoti -  didelis, tad norisi, kad tas laikas būtų kokybiškas. Suprantama, kad gerbdami žmonių poreikius - meistrai reaguoja greitai ir džiaugiasi, kad klientai lieka patenkinti.

Žinoma, dideli kavos kiekiai nėra naudingi, tačiau bent jau du puodeliai per dieną – puikus energijos šaltinis.

 

Užs. 0923.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą