Kaip savo kiemą paversti poilsio ir linksmybių oaze? (0)

Publikuota: 2020-04-22 Kategorija: Laisvalaikis
Kaip savo kiemą paversti poilsio ir linksmybių oaze?
Hamakas

Atšilus orams, daug daugiau laiko norisi praleisti gryname ore – dar geriau, kai maloniai kaitinančiais saulės spinduliais galime mėgautis savo kieme ar terasoje. Kad tokias erdves būtų galima išnaudoti maksimaliai, labai svarbu kruopščiai apgalvoti kiekvieną detalę ir nepamiršti jokių komfortiškam poilsiui būtinų atributų. Tai padaryti padės žemiau išvardinti patarimai – įsitikinkite, ar visus juos pritaikėte savo kiemui.

Pasirūpinkite patogiais baldais

Tai – kone patys svarbiausi kiemo atributai, kuriuos naudosite tiek pusryčiaudami su antrąja puse, tiek leisdami vakarus draugų kompanijoje. Įvertinkite, kiek vietos galite skirti lauko baldams ir pagal tai pasirinkite patogiausius variantus. Dabar prekyboje galima rasti įvairių dydžių komplektų, kuriuos nesunkiai pritaikysite būtent savo kiemui. Erdvios sofos leis sutalpinti didelį būrį svečių, o kompaktiški staliukai ir kėdės tilps net ir mažesnėse terasose. Nepamirškite ir patogių pagalvėlių: jos net ir kietoką kėdę pavers kur kas patogesne sėdėjimo vieta.

Apsisaugokite nuo žvarbaus vėjo ir kaitrių saulės spindulių

Tam, kad pasisėdėjimai būtų dar jaukesni ir komfortiškesni, verta pasirūpinti ir papildoma apsauga. Mūsų šalies orai yra ganėtinai permainingi, todėl geriausia būti pasiruošus įvairioms situacijoms. Tokiais atvejais praverčia pavėsinės – tarp šių gaminių rasite daugybę itin stilingai atrodančių modelių, kurie neabejotinai taps kiemo puošmena. Tuomet, kai vietos yra šiek tiek mažiau, apsauginę funkciją gali atlikti ir skėčiai ar markizės, taigi bet kuriuo atveju atrasite būtent Jums tinkamą variantą.

Atraskite vietos hamakui

Poilsio oazei būtina ir asmeniškam atsipalaidavimui skirta zona, kurioje puikiai tinka patogieji hamakai. Įsitaisę juose, galėsite paskaityti knygą ar tiesiog pabūti su savimi ir savo mintimis. Visgi, nereikėtų manyti, kad šie gaminiai gali būti pritvirtinami tik prie dviejų medžių – šiam tikslui dažnai naudojami specialūs hamakų stovai, kuriuos galima pastatyti bet kurioje vietoje. Be to, galima rinktis ir sėdimus hamakus, kuriems reikia gerokai mažiau vietos. Visą plačią jų įvairovę galite apžiūrėti čia: https://pigu.lt/lt/baldai-ir-namu-interjeras/lauko-baldai/hamakai-stovai.

Sugalvokite pramogų vaikams

Tikriausiai sutiksite, kad užėmę atžalas įdomia veikla, ir patys galite kur kas labiau atsipalaiduoti. Kaip tai padaryti, priklauso tik nuo Jūsų fantazijos ir mažųjų norų. Jaunesniems vaikams patinka smėlio dėžės ir kompaktiški pripučiami baseinai – tokiems gaminiams tikrai nereikės daug vietos, tačiau vaikams tokios pramogos paliks puikų įspūdį. Vyresnes atžalas išsivilioti į lauką gali būti kiek sudėtingiau, bet tikrai įmanoma. Išbandykite lauko žaidimus – badmintonas, lauko tenisas ir kiti panašūs užsiėmimai gali tapti ne tik vaikų, bet ir visos šeimos pramoga.

Įrenkite aktyvių linksmybių zoną

Toliau kalbant apie pramogas, puikiu pasirinkimu gali tapti ir batutai. Šie gaminiai ne tik leidžia smagiai praleisti laiką (dėl to jie ypač patinka vaikams) – reguliariai šokinėdami ant jo, galėsite ženkliai padailinti savo kūno formas. Vasarą, kuomet į sporto klubą norisi gerokai rečiau, tai vienas smagiausių būdų nepriaugti papildomų kilogramų. Be to, jų pasirinkimas yra pakankamai platus, kad nesunkiai surastumėte tokį, kuris tiks Jūsų kiemui. Platų batutų asortimentą siūlo Pigu.lt el. parduotuvė.

Mėgaukitės gardžiais grilio patiekalais

Tobulai Jūsų poilsio oazei trūksta dar vienos detalės – gardaus maisto. Žinoma, jį geriausia gaminti lauke, mėgaujantis ne tokiais dažnais saulės spinduliais – juk šiuo laikotarpiu tikrai nesinori leisti laiko prie viryklės. Priklausomai nuo pomėgių, suraskite vietos kepsninei ar šašlykinei, o galbūt – net ir kombinuotiems, kelias funkcijas atliekantiems variantams. Šiems gaminiams tikrai nereikia daug erdvės, tačiau pasitelkus fantaziją, galima išbandyti pačius gardžiausius ir netikėčiausius receptus.

Nepamirškite pasirūpinti eksterjero darna

Pasirūpinus visais šiais atributais, laukia dar viena užduotis – visus juos stilistiškai suderinti. Palikite pakankamai vietos patogiam praėjimui, apgalvokite, kiek erdvės kiekvienam gaminiui galite skirti ir nepamirškite jaukumą užtikrinančių detalių. Žydinčios gėlės, vakare įsižiebiančios lemputės, malonus apšvietimas ir kitos smulkmenos Jūsų puoselėjamai oazei suteiks dar daugiau išskirtinumo – tuomet laiką leisti čia bus ne tik smagu, bet ir patogu.

Visi šie patarimai leis sukurti išskirtinai jaukią aplinką, kurioje galėsite ir atsipalaiduoti, ir smagiai praleisti laisvalaikį. Pritaikykite juos pagal savo poreikius – juk svarbiausia, kad kieme maloniai jaustumėtės Jūs patys!

 

Užs. 0998.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą