Kaip Rokiškį mato užsieniečiai: Rusijos blogerio požiūris (7)

Publikuota: 2020-10-26 Kategorija: Laisvalaikis
Kaip Rokiškį mato užsieniečiai: Rusijos blogerio požiūris
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rusijos blogeris palygino Rokiškį ir Rusijos miestą Ipatovo.

Rokiškėnai, žinoma, labai myli savo miestą. Tačiau kaip jis atrodo užsieniečio akimis? Tokią progą pažiūrėti į Rokiškį anksčiau jo nemačiusio žmogaus akimis, surinkus informaciją tik iš viešai prieinamų atvirųjų šaltinių, suteikia Rusijos blogeris, pasivadinęs СРЕДА ОБИТАНИЯ (Gyvenamoji erdvė). Video – rusų kalba.

Šis blogeris lygina įvairius Europos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Suomijos, Vokietijos, Švedijos miestus su panašaus dydžio miestais Rusijoje. Blogeris miestus vertina ir pagal senosios architektūros, viešojo sektoriaus pastatų, gatvių būklę, ir pagal privačių namų kvartalų tvarkingumą ir grožį. 

Rokiškį jis lygina su Rusijos Stavropolio krašto miestu Ipatovo. Kadangi blogeris randa ne visada pačias naujausias nuotraukas, todėl kai kurie mūsų miesto vaizdai šiame siužete jau gerokai pasenę. O ir rokiškėnams, matant juos, bus puiki proga įvertinti, kiek per pastarąjį dešimtetį pasikeitė mūsų miestas.

Ir, o taip, blogeris sumaišė mūsų vėliavos spalvas. Apie tai jis informavo ir atsiprašė žiūrovų jau šio siužeto apraše.  

Pats autorius tiesiogiai nenurodo, kokiame mieste gyvena pats, tačiau atidūs žiūrovai iš jo vaizdo siužetų iššifravo, kad jis gyvena Borisoglebske, Voronežo srityje. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video