Kaip parsivežti šią šalį namo? (0)

Publikuota: 2021-05-21 Kategorija: Laisvalaikis
Kaip parsivežti šią šalį namo?
Asociatyvi nuotr.

Indija – viena gražiausių vietų pasaulyje: čia susilieja dar neatrasta gamta, neužmirštami kvapai bei akį žavinčios spalvos. Ne paslaptis, jog būtent Indija jau daugelį metų yra tikrų tikriausiu turistų traukos centru, kurie čia apsilankę kartą, pažada sau, jog atvyks dar ir dar, kadangi vienos kelionės visiems Indijos lobiams atrasti tikrai negana – Indija galiausiai tampa jų gyvenimo būdu.

Visgi, Indijoje leidžiamas laikas prabėga akimirksniu, tad anksčiau ar vėliau keliautojams tenka sugrįžti į realybę, t.y. namo, už šimtų ar tūkstančių kilometrų ne tik nuo Indijos, bet ir nuo viso Azijos kontinento. Įveikti šios egzotiškos šalies ilgesį galima dviem būdais: arba čia nuolat sugrįžti, arba parsivežti šią šalį su savimi. Antrasis būdas kiek paprastesnis, tad šiandien kalbėsime būtent apie tai, kokius indiškus suvenyrus pasirinkti, jog namuose jaustumėtės lyg kelionėje po neatrastą Indiją.

Drambliai yra vienas kultūrinių Indijos simbolių, reiškiančių dieviškumą ir karališką kraują. Laikomi šventu gyvūnu, drambliai taip pat yra vienas populiariausių atvaizdų suvenyruose. Statulėlės, piešiniai, audiniai, pakabučiai bei kiti žalvariniai papuošalai... Jeigu yra suvenyras, kurį prekeiviai gali pasiūlyti savo šalies svečiams, ant jo būtinai puikuosis dramblys, tad pasirinkdami drambliukų suvenyrus tikrai neprašausite pro šalį bei namo parsivešite itin svarbią Indijos kultūros dalį.

Jau minėjome, kad Indija yra laikoma tikra kvapų oaze visiems prieskonių bei arbatų mėgėjams – juk būtent to čia ir keliavo didžiuosius atradimus Vakarų pasauliui pargabenę V. da Gama bei K. Kolumbas! Indijos turguose jums akys raibs nuo gausybės spalvų prieskoninių ir arbatos žolelių, miltelių ir autentiškų pagardų, kurie dar labiau kutena jūsų nosis. Parsivežant namo dalelę Indijos dar niekada nebuvo taip lengva – juk tuomet net sėdėdami namuose ant savo sofos galėsite užmerkti akis ir skanauti tikrus Indijos skonius.

Indija ypatingai spalvingas kraštas ne tik savo kultūros įvairove, bet ir aukštos kokybės audiniais, medžiagomis. Vietinių moterų dėvimi sariai yra būtent tai, kas akimirksniu mums praneša apie autentiškas Indijos patirtis bei daugelį žmonių žavinčią kultūrą. Įvairiausių spalvų ir raštų audiniai yra savo vertę išlaikantis suvenyras, kurį galėsite paversti ne tik rūbų, tačiau ir puikiu namų interjero elementu – pagalve, stalo kilimėliu bei kt.

Indija yra kur kas daugiau nei tik kelionė – tai gyvenimas!

 

Užs. nr. 1338.

Dalintis naujiena

Sponsored Video