Ką rinktis: elektrinį paspirtuką ar riedį? (2)

Publikuota: 2020-02-12 Kategorija: Laisvalaikis
Ką rinktis: elektrinį paspirtuką ar riedį?
Asociatyvi nuotr.

Šiltuoju metų laiku vis dažniau pasvarstoma apie tai, į kokį transportą būtų galima iškeisti automobilį. Kad ir kaip norėtųsi kuo ilgesnį laiką praleisti lauke, ne visada yra galimybė vaikščioti vien tik pėsčiomis. Vis dėlto, šiandien turime ganėtinai daug pasirinkimo galimybių, kurios padėtų ne tik nuvykti iš taško A į tašką B, bet taip pat užtikrintų smagų laisvalaikio praleidimą. Tenka pastebėti, kad gana dažnais pasirinkimais tampa riedžiai arba elektriniai paspirtukai, tad kyla klausimas, kuri šių galimybių galėtų geriausiai pasiteisinti. Šios produkcijos galite įsigyti tiesiog internetu: pavyzdžiui, apsilankę šioje parduotuvėje  https://pigu.lt/lt/sportas-laisvalaikis-turizmas/dviraciai-rieduciai-riedlentes/elektriniai-paspirtukai turėsite galimybę rinktis iš tikrai gausaus paspirtukų pasirinkimo, o išsirinkę dominančią produkciją užsakymą pateiksite vos per kelias akimirkas.

Svarbiausi elektrinių paspirtukų privalumai

Viena svarbiausių elektrinių paspirtukų populiarumo priežasčių – ekonomiškumas. Naudojantis šia susisiekimo priemone kelionės į darbą tampa gerokai pigesnės nei važiuojant automobiliu, o  neilgus atstumus galima įveikti pakankamai greitai (elektriniai paspirtukai išvysto net iki 25 km per valandą greitį). Elektriniai paspirtukai yra labai kompaktiški, todėl jums nereikės rūpintis, kur palikti savo transporto priemonę. Įkrauti elektrinį paspirtuką galėsite bet kur, kur tik rasite veikiantį elektros lizdą, tad jums nereikės nuogąstauti, kad kelionė gali nutrūkti dėl pasibaigusios transporto priemonės energijos. Keliaujant elektriniu paspirtuku gerinama koordinacija: kadangi nėra visiškai atsipalaiduojama, toks keliavimo būdas padeda stiprinti kūno raumenis.

Svarbiausi riedžių privalumai

Pigu.lt parduotuvėje rasite tikrai didelį riedžių pasirinkimą, tad tuomet, jei nuspręsite įsigyti tokią susisiekimo priemonę, galite būti užtikrinti, kad pačią tinkamiausią rasite būtent čia. Riedžiai šiandien pasirenkami tikrai dažnai, ir tam yra ne taip ir mažai priežasčių. Viena jų yra tai, kad riedžiai, kaip ir elektriniai paspirtukai, yra ekonomiška transporto priemonė, kuri leidžia ganėtinai greitai pasiekti numatytą vietą (riedžių išvystomas greitis – iki maždaug 20 km). Nors elektriniai paspirtukai yra kiek greitesni, tačiau riedžių kaina įprastai yra mažesnė (žinoma, tai priklauso ir nuo konkrečių pasirenkamų modelių). Vartotojai teigia, kad riedžių priežiūra yra paprastesnė nei elektrinių paspirtukų, tačiau pastarųjų valdymas reikalauja mažiau pastangų. Žinoma, tai galima įvardinti ir kaip privalumą, ir kaip trūkumą: važinėjimas riedžiais reikalauja geresnės koordinacijos, tačiau tokios kelionės metu raumenys yra mankštinami intensyviau.

Ir viena, ir kita pasirinkimo galimybė gali turėti tikrai palankų poveikį jūsų sveikatai: pasirinkus tokias transporto priemones daugiau laiko praleidžiama lauke, mažiau sėdima, todėl nugara palaikoma tiesi, ir t.t. Ir elektriniai paspirtukai, ir riedžiai turi tikrai nemažai privalumų, tad juos įvertinę galėsite savarankiškai apsispręsti, kurią galimybę pasirinkti. Jei abejojate, kokį sprendimą vertėtų priimti, pirmiausia galite išbandyti ir elektrinį paspirtuką, ir riedį – savo draugų tarpe tikrai rasite žmonių, kurie reguliariai naudojasi šiomis susisiekimo priemonėmis.

 

Užs. 0943.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą