Ką reikėtų žinoti apie naują ,,kolegą“ biure – kavos aparatas (0)

Publikuota: 2020-08-24 Kategorija: Laisvalaikis
Ką reikėtų žinoti apie naują ,,kolegą“ biure – kavos aparatas
Kavos aparatas

Tam, kad biure vyrautų teigiama ir maloni atmosfera, kartais padeda ir tokie paprasti dalykai kaip kavos aparatas. Kavos pertraukėlės apjungia žmones ir yra svarbi bendravimo formos dalis tiek oficialių susitikimų metu, tiek kolegoms susibūrus draugiškiems pokalbiams. Taigi, į ką atkreipti dėmesį, kad naujasis kolega – kavos aparatas– sėkmingai pritaptų kolektyve?

  1. Darbuotojų skaičius

Kuo daugiau darbuotojų, tuo didesni reikalavimai kavos aparatui, nebent kavos gerbėjai sudaro mažumą. Prieš įsigyjant kavos aparatą biurui, būtų apdairu atlikti apklausą ir išsiaiškinti, kiek tiksliai kolektyve yra mėgstančių kavą, ir kiek yra tokių, kurie ketina ją pamėgti. Tai leis susidaryti vaizdą, leisiantį lengviau apsispręsti renkantis. Nepamirškite ir svečių – turbūt juos taip pat norėsite pavaišinti kava, taip parodydami savo svetingumą. Tad svečių dažnumas taip pat svarbus kriterijus renkantis kavos aparatą.

Jei biure dirba ir geria kavą nedaug darbuotojų, o svečiai aplanko retai rekomenduojami paprasti pusiau automatiniai ar kapsuliniai kavos aparatai.

Jei biure dirba ir geria kavą daug darbuotojų, o svečiai yra dažni rekomenduojami automatiniai arba profesionalūs kavos aparatai, kurie geba kavą paruošti greitai ir didelius kiekius. Jei įmonė itin didelė, reikėtų pagalvoti apie kelių aparatų įsigijimą.

  1. Techninės savybės ir valdymas

Ar lengva valdyti kavos aparatą? Ar paprasta priežiūra? Kokia vandens talpa? Kavos aparatai biurams turėtų būti kuo paprasčiau valdomi, reikalaujantys mažiau priežiūros ir galintys užtikrinti kolektyvo poreikius. Dėl to patartina dairytis specialiai biurams pritaikytų kavos aparatų.

Kai norite paprastesnės priežiūros – rinkitės aparatus su savaiminio valymo programa ir tuos, kurie įspėja, kada metas aparatą išvalyti. Žinoma, kartais reikės valyti ir patiems, bet šį procesą galima palengvinti.

Vandens talpa ir galingumas – kavos aparatai biurams gali turėti nuo 3 iki 20 ir daugiau litrų vandens talpas. Kuo didesnis biuras, tuo didesnės talpos reikės. Aparato galingumas lemia, kaip greitai kava bus paruošta. Nedideliam biurui užtektų 1000–1500 W galingumo, o didesnės įmonės gali rinktis nuo 1500 W galingumo kavos aparatus.

  1. Kavos gėrimų įvairovė

Ką daryti, kai vienas mėgsta juodą kavą, kitas latę, o trečias kapučino? Šiuo atveju geriausia būtų įsigyti tokį kavos aparatą, kuris gali paruošti įvairių kavos gėrimų. Jeigu didžioji dalis darbuotojų nėra pieniškų kavos gėrimų mėgėjai, tada užteks ir paprastesnio kavos aparato, ruošiančio juodą (americano) ar espresso kavą.

Jei norite kavos aparato, ruošiančio ir pieniškus gėrimuspienas yra greitai gendantis produktas, todėl skirkite pakankamai dėmesio pieno talpos ar kapučinatoriaus švarai palaikyti, taip pat pasidomėkite ar yra automatinis valymas.

Kavos aparatai biurams – tai vienas iš būdų savo darbuotojams ir svečiams parodyti dėmesingumą ir kasdien suteikti malonumo akimirkų. Todėl kartais tai gali tapti itin puikia investicija į sėkmingą verslo ateitį ir stiprią komandą.

 

Užs. 1099.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video