Ką mėgstamiausia drabužių spalva sako apie Jūsų asmenybę? (0)

Publikuota: 2020-10-23 Kategorija: Laisvalaikis
Ką mėgstamiausia drabužių spalva sako apie Jūsų asmenybę?
Asociatyvi nuotr.

Kartais net nesusimąstome, kiek daug vieni ar kiti mūsų pasirinkimai gali pasakyti apie mūsų asmenybę. Net ir tuomet, kai kalbame apie drabužius ir jų spalvą – gali pasirodyti, kad spintoje atspalvių įvairovės tikrai netrūksta, tačiau dažniausiai tam tikriems tonams vis vien teikiame pirmenybę. Jei žinote, su kokios spalvos drabužiais jaučiatės jaukiausiai ir labiausiai pasitikite savimi, šis atspalvis šį tą byloja ir apie Jūsų charakterį – išsiaiškinkite, ar atitinkamas aprašymas iš tiesų atitinka Jūsų asmenybę.

Juoda

Žmonės, kurie mieliausiai renkasi juodą aprangą, yra ambicingi ir labai tikslingi, tačiau jiems taip pat netrūksta ir emocionalumo. Paprastai juos lengva sujaudinti, tačiau daugelis šią savo ypatybę mėgsta nuslėpti. Juoda spalva jiems leidžia aplinkinių dėmesį nuo savo išvaizdos nukreipti į asmenybę – būtent vidinėms savybėms tokie žmonės neretai teikia pirmenybę.

Ruda

Tai – žemės atspalvis, simbolizuojantis patikimumą, stiprumą ir stabilumą. Jei spintoje dominuoja ši spalva, tikėtina, kad esate šiek tiek konservatyvesnis, ypatingai gerbiate vyresniuosius ir daugelyje gyvenimo sričių visuomet siekiame ramybės ir stabilumo. Iš šalies dažnai atrodote patikimas, protingas ir racionalus, todėl aplinkiniams keliate pasitikėjimą – pasinaudokite tuo svarbiuose verslo susitikimuose ar darbo pokalbiuose.

Mėlyna

Dar labiau nei rudi, su patikimumu yra siejami mėlyni atspalviai – dėl to ši spalva dažnai pasitelkiama darbinėms uniformoms ar verslo kostiumams. Tamsesni mėlyni atspalviai veikia raminančiai, o žmonės šią spalvą linkę susieti su intelektu, pasitikėjimu, efektyvumu ir ramybe. Įprasta manyti, kad tokius rūbus mėgsta malonūs, užjaučiantys, mandagūs, o kartais – netgi šiek tiek drovesni asmenys.

Žalia

Ši gyvybinga spalva suteikia daugiau geros nuotaikos tiek Jums, tiek ir aplinkiniams – kadangi ji asocijuojasi su gamta, daugeliui kyla ramybės ir pasitenkinimo jausmas. Jei mėgstate tokios spalvos rūbus, tikėtina, jog gyvenate aktyvų (galbūt netgi viešą) gyvenimą ir Jums netrūksta finansinio stabilumo. Taip pat esate malonūs, rūpestingi ir turite labai gerą širdį.

Violetinė

Senais laikais tokios spalvos rūbai buvo siejami su rafinuotumu, turtais ir prabanga – toli gražu ne visi galėjo juos įpirkti. Visgi, dabar, kai violetiniai drabužiai nėra brangesni nei kiti, jie simbolizuoja kūrybiškumą, įžvalgumą ir meilę menui. Tokie žmonės yra emocionalūs, jautrūs, svajingi ir aistringi. Tiesa, kartais jie gali būti labai nenuspėjami, tad bendravimas su tokiais asmenimis gali būti ir labai lengvas, ir šiek tiek sudėtingas.

Raudona

Šie atspalviai daugeliui asocijuojasi su energija, judesiu ir jauduliu. Tokių ryškių drabužių nevengiantys asmenys taip pat yra charizmatiški, lengvai sujaudinami ir truputėlį susikoncentravę į save – ar bent jau nevengiantys aplinkinių dėmesio. Raudonus drabužius rekomenduojama rinktis ir tuomet, kai reikia ką nors įtikinti ar sužavėti: tuomet sėkmė bus garantuota.

Geltona

Tai – laimės, saulės ir juoko spalva. Ji smegenyse padidina serotonino gamybą, todėl iš esmės tokia apranga gali pakelti nuotaiką visiems aplinkiniams. Tokius rūbus dažniausiai renkasi aktyvūs ir labai kūrybingi žmonės. Dažnai jie būna svajotojai ir nuotykių ieškotojai, pasirengę tyrinėti ir užkariauti pasaulį, tad su jais įdomių veiklų dažniausiai nepritrūksta.

Balta

Jei Jūsų spintą neseniai papildė balti marškiniai moterims ar kiti šios spalvos rūbai, labai tikėtina, kad neseniai gyvenime atvertėte naują puslapį. Ši spalva taip pat siejama su laisve, grynumu ir paprastumu. Tokios spalvos rūbus dažnai renkasi organizuoti, optimistiški ir tobulumo siekiantys žmonės. Tačiau apskritai balta spalva gali daugiau ar mažiau patikti daugeliui skirtingų asmenybės tipų – tai nėra tas atspalvis, kuris galėtų atbaidyti kitus.

Rožinė

Su moteriškumu siejama spalva gali atsidurti ir vyrų spintose – nepriklausomai nuo lyties, visi šį atspalvį mėgstantys žmonės yra romantiški, optimistiški ir teisingi. Daugelis jų ypatingai daug dėmesio skiria gerumui ir komfortui. Be to, teigiama, kad švelnūs rožinės spalvos tonai nuteikia raminančiai, tad tokius rūbus galima pasitelkti ir prevenciškai.

Oranžinė

Su linksmu vakarėliu asociacijas keliantys atspalviai yra linksmi, kūrybiški ir patrauklūs akiai. Žmonės, kurie dažniausiai dėvi tokius drabužius, taip pat yra optimistiški, energingi, linksmi ir trokštantys pokyčių. Nors kartais jie gali pasirodyti šiek tiek keisti, tačiau iš tiesų po tokia kauke slypi ambicingos ir labai apdairios asmenybės.

Pilka

Stilistai mėgsta sakyti, kad pilka yra pusiausvyros spalva – ji nėra nei tamsi, nei ryški. Jei Jūsų spintoje dominuoja būtent tokie atspalviai, tikėtina, jog nemėgstate pritraukti dėmesio ir dažniau norite išlikti nematomi. Nesate iš tų, kurie dažnai rodo savo emocijas, tačiau kai kuriais klausimais galite būti pakankamai kategoriški. Tiek šios, tiek kitų spalvų drabužius rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia.

Į visą šią informaciją reikėtų žiūrėti kaip į smagų žaidimą, tačiau labai tikėtina, kad šiuose aprašymuose tikrai surasite bent dalelę savęs. Išbandykite tokį testą ir su artimiausiais žmonėmis – galbūt apie juos pavyks sužinoti šį tą naujo. 

 

Užs. nr. 1162.

Dalintis naujiena

Sponsored Video