Jaunimo festivalis – proga pasimokyti ir... pašėlti. Ir ne tik jaunimui (video +foto) (0)

Publikuota: 2020-07-09 Kategorija: Laisvalaikis
Jaunimo festivalis – proga pasimokyti ir... pašėlti. Ir ne tik jaunimui (video +foto)
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Jaunimas pasinaudojo proga pasidžiaugti ir pašėlti.

Permainingas oras neišbaidė jaunųjų rokiškėnų. Jaunimo festivalis „Vasaros naktys – mūsų naktys“ sutraukė minias jaunimo. Ir ne tik jaunimo... Be linksmybių iki nakties, laukė ir įtraukiančios diskusijos, edukacijos, kūrybinės dirbtuvės.


Jose – daug įdomių veiklų, kurių mokė žinomi savo sričių specialistai. Žinoma, per trumpas edukacijas sunku perduoti gausybę specifinių žinių, tačiau žinomi aktoriai, dizaineriai, muzikos kūrėjai siekė jaunuosius rokiškėnus sudominti šiomis veiklomis, kad šie laisvalaikiu kryptingai tobulintų žinias ir įgūdžius. Paskaitos buvo įdomios, įtraukiančios, pagrįstos praktiniais dalykais, tad nenuostabu, kad sulaukė didelio susidomėjimo. Nes kursuose už tokias žinias mokamos nemenkos lėšos, o čia pasisemti žinių buvo galima visiškai veltui.
O po intensyvaus paskaitų ir mokymų tvarkaraščio, pats metas prasiblaškyti: jaukiais pokalbiais, stalo ir lauko žaidimais. O po jų – metas jaunatviškos muzikos koncertams. Tiems atlikėjams, kurių neišvysite populiariuose koncertuose, bet jaunimo tarpe jie labai mėgiami ir vertinami. O po atlikėjų pasirodymų – tai, ko jauniems žmonėms taip trūksta: smagūs šokiai vasaros naktį. Rokiškio jaunimas įvertino šią progą pasilinksminti: į Kultūros centro aikštę rinkosi gausiai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą