Jau greitai Rokiškio kino mylėtojai vėl galės traukti į Panevėžį. Atidaromas dar modernesnis kino teatras (7)

Publikuota: 2019-07-09 Kategorija: Laisvalaikis
Jau greitai Rokiškio kino mylėtojai vėl galės traukti į Panevėžį. Atidaromas dar modernesnis kino teatras
Bendrovės archyvo nuotr. / „Apollo Kino“ kino salė

Didelė dalis rokiškėnų nusiminė sužinoję, jog Panevėžyje, prekybos centre „Babilonas“ bus uždaromas rokišnėnų taip pamėgtas kino teatras „Forum Cinemas“. Tačiau neilgai laukus rokiškio gyventojai vėl galės traukti į Panevėžį ir stebėti kino filmus dar modernesnėje kino salėje. Liepos mėnesio pabaigoje Panevėžyje duris atvers naujas į Lietuvą atkeliavęs kino teatras „Apollo Kino“.

„Apollo kino“ priklauso Estijos įmonių grupei „Apollo Group“, kuri sėkmingai plečia savo plėtrą trijose Baltijos šalyse. Šiais metais „Apollo“ pristatė pirmąją Latvijoje „IMAX“ kino salę Rygos prekybos centre „Akropolis“, kuri galėjo pasigirti naujos kartos „IMAX“ lazeriniu projektoriumi ir dar patogesnėmis kėdėmis nei įprasta tokio pobūdžio salėse. Tikėtina, jog dėka „Apollo group“, „IMAX“ kino salė atkeliaus ir į Lietuvą.

Kol kas pirmasis kino „Apollo kino“ salių kompleksas, kurį pirmieji galės įvertinti panevėžiečiai, pasiūlys moderniausią kino salių įrangą – pradedant naujos kartos 4K ekranu, lazeriniu ultra-bright DP4K-60L projektoriumi ir užbaigiant itin patogiomis kėdėmis, kurios leis žiūrovui ne tik jaukiai įsitaisyti, bet ir pasijusti lyg jis žiūrėtų filmą namie.

Kas yra tas DP4K-60L lazerinis projektorius?

Itin šviesus „Barco“ DP4K-60L projektorius – vienas iš labiausiai giriamų įrenginių kino teatrų rinkoje. Jis užtikrina precedento neturinčią vaizdo kokybę, tuo pačiu metu suvartodamas 40 proc. mažiau energijos nei tos pačios šviesos ksenono projektoriai. Nereikia jokių lempų, o jo geras optinis efektyvumas ir ilgas tarnavimo laikas padeda sumažinti eksploatavimo išlaidas.

Šio „Barco“ lazerinio projektoriaus ryškumas yra nuostabus, o jo bendra nuosavybės kaina iš tiesų yra maža. Įdomiausia ir tai, kaip teigia generalinis „Apollo Kino“ direktorius, jog tiek Estijoje, tiek Latvijoje įrengtose „Apollo kino“ salėse žiūrovų skaičius tik auga, nes kino teatrus lankanti auditorija mielai sumokės papildomą sumą, kad būtų visiškai panardinta į vaizdus, nei išleis pinigus eidama į įprastines technologijas turinčias sales.

Lazeriniai fosforo projektoriai yra puikūs ne tik 4K ekranams, bet ir visiems kitiems ekranams. Jie atleidžia kino teatrus nuo su lempomis susijusių išlaidų ir sutaupo daug energijos, palyginti su tradiciniais ksenono projektoriais. O ir vaizdas išties priverčia pasijusti ypatingu kino nuotykio dalyviu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą