J. Tūbelio progimnazijos bendruomenė įgyvendino diskusijų Forumo idėją (0)

Publikuota: 2021-04-21 Kategorija: Laisvalaikis
J. Tūbelio progimnazijos bendruomenė įgyvendino diskusijų Forumo idėją
Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos nuotr. / Forumas

Balandžio 21 dieną Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje istorinis įvykis – įgyvendinta diskusijų Forumo idėja.

Forumo tikslas – informuoti apie mokykloje vykstančius procesus, keistis nuomonėmis, dalintis idėjomis, diskutuoti, debatuoti, aktyvinti progimnazijos moksleivių įsijungimą į mokyklos gyvenimą ir veiklą, pasisemti žinių ir patirties.

Pirmąkart vykusiame susitikime dalyvavo progimnazijos Mokinių Tarybos nariai, klasių seniūnai, mokytojų atstovai, mokyklos vadovai ir svečias, buvęs J. Tūbelio gimnazijos auklėtinis, savo laiku aktyviai besireiškęs mokyklos bendruomenės veiklose, buvęs Mokinių Tarybos prezidentas ir dabar sėkmingai savo karjeros laiptais kopiantis žurnalistas bei sporto komentatorius, Rytis Kazlauskas.

Susipažinę su Ryčiu, mokyklos bendruomenė diskutavo apie nuotolinio mokymo iššūkius, pačio svečio darbo patirtis, pasiekimus, apie dar Tūbelio gimnazijos aktyvių mokinių veiklą, idėjas ir rengiamas „tualetinio popieriaus gavimo“ akcijas.

Pirmas „foruminis“ blynas tikrai neprisvilęs! Diskusijų popietė praėjo puikiai ir sklandžiai!

Mokyklos bendruomenė dėkinga Ryčiui už galimybę artimiau su juo susipažinti, dėkinga ir už naujas patirtis, patarimus, drąsinimus bei paskatinimus siekti savo tikslų.

 

Dalintis naujiena

Sponsored Video